Share Week to akcja zainicjowana przez Andrzeja Tucholskiego, mająca na celu polecanie innych internetowych twórców. Kiedyś chyba brałyśmy udział. Tego roku, prawie że, rzutem na taśmę, łapcie nasze typy.

Share Week 2019

Praca w domu czy w biurze?

Popłyńmy… byle nie w siną dal

Telefon – tylko na abonament

Share Week 2019. Które blogi warto czytać tego roku?

Same blogujemy już kilka lat, na naszym blogu podróżniczym w czerwcu stuknie nam 5 lat. Nie da się ukryć, że przez ten czas nasz gust zmieniał się wielokrotnie. Był czas, kiedy królowały w naszych przeglądarkach strony o macierzyństwie, kulinarne, książkowe, o podróżach. Ciężko wybrać tylko trzy typy, takie jednak są zasady akcji. Znając nas, podamy 3 główne, a zaraz potem jeszcze kilka, no dobra, kilkanaście, obok których także nie możesz przejść obojętnie. Nie dasz rady, no!

Kasia z Front Domowy

Kasię znamy osobiście już od kilku lat. Początkowo była samotną nastolatką, która urodziła synka. W ostatnim czasie razem z partnerem przenieśli się do Warszawy, gdzie próbują dostosować się do panujących realiów. Nie da się ukryć, że wpisy Kasi są niezwykle dojrzałe i przemyślane. Bardzo chętnie lubimy tam wracać, bo prawie zawsze zmusza do refleksji.

Dorota z Kameralna

Kameralna to klasa sama w sobie. Dorota namawia do spokojnego, wyważonego życia, gdzie nie ma pośpiechu, a jest czas na powolne śniadania, czytanie pozytywnych książek oraz… walkę z nadmiarem. Po ostatnim remoncie okazało się, że jest mnóstwo gratów, nie bójmy się użyć tego słowa, których z powodzeniem mogłyśmy się pozbyć. Dorota to także autorka wyzwania Kameralna Szafa, gdzie pokazuje, że nie trzeba mieć tysięcy ubrań, aby stworzyć z nich uniwersalne zestawy. Jeżeli jeszcze nie znasz mamy dwójki synów, koniecznie to nadrób.

Agnieszka z LifeManagerka

O Agnieszce usłyszałyśmy pewnie kilka lat temu. Kiedyś prowadziła kanał na YouTube – Zdrowomania, pokazujący zalety zdrowego stylu życia. Był taki czas, kiedy nie było dnia, abym nie zajrzała na jej bloga. Pisze o podróżach, analizuje składy produktów, poleca książki. Uwielbiam jej Podsumowania Tygodnia. Od niedawna szczęśliwa posiadaczka drugiej suczki, Emi. Poczynania Luny oraz właścicielki warto śledzić także na Instastories, gdzie Aga bardzo się udziela.

Kasia i Maciek z Ruszaj w Drogę

Nasze odkrycie ostatnich miesięcy. Początkowo podchodziłyśmy jak pies do jeża. Odkąd regularnie zaczęli działać na Instagramie i polecać kolejne miejsca warte zobaczenia w Polsce, okazało się, że są normalnymi ludźmi! Artykuły blogowe nie pojawiają się zbyt często, ale jeśli jest premiera nowego tekstu, zarówno on, jak i zdjęcia są dopieszczone w każdym calu. Wpadaj do Ruszaj w Drogę i poznaj wiele propozycji na spędzenie wolnego czasu w różnych zakątkach kraju.

Kasia z Worqshop

Kreatywna perełka blogosfery. Czytamy ją od ponad roku, bowiem jej synek, Kajtek, na dniach ma roczek. Zaraża pozytywną energią, inspiruje do działania. Pokazuje każdą stronę macierzyństwa, nie tylko tę cukierkową. Jest żywym dowodem na to, że z dzieckiem także można działać, podróżować (może nie po całym świecie, ale bliskie wycieczki też są super!), a przy tym nie zaniedbać w tym siebie.

Wiola z Subiektywnie o książkach

Blog Wioli był jednym z pierwszych w blogosferze książkowej. Jego autorka jest niezwykle ciepłą i oczytaną osobą, co widać na każdym kroku. Bardzo często obecnie moderuje spotkania autorskie w Łodzi. Wpisy na jej blogu pojawiają się z prędkością światła. Zawsze znajdzie się tam coś ciekawego do poczytania. Poleca nie tylko nowości z list bestsellerów, ale także mniej znane literackie perełki.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także