O Share Week rok temu było głośno. Jak będzie w tym roku? Mamy nadzieję, że dzięki tej inicjatywie poznamy wielu nowych, inspirujących blogerów. Share Week 2015 czas zacząć.

Share Week 2015

 To już 24 lata!

 Zmienił się tylko rok

 2 lata bloga

Share Week 2015

Zabawa polega na tym, by wybrać trzy blogi oraz ich autorów, którzy mają jakiś wpływ na nasze życie. Blogów, które czytamy jest naprawdę dużo, nie sposób jednak wymienić wszystkie. Musimy ograniczyć się do wymaganej ilości. A więc zaczynamy!

  1. 1. Kasia z Czym zająć Malucha?

Share Week 2015

Mimo że same nie mamy jeszcze dzieci uwielbiamy tam wchodzić. Kasia prezentuje tam gry, zabawki, książeczki dla dzieci w wieku do 3-4 lat. Zawsze można znaleźć tam ciekawe wpisy. Blog Kasi zajął wysokie miejsce w konkursie Blog Roku 2014 w kategorii Blogi parentingowe. Uważamy, że jest to strona nie tylko dla rodziców. Nawet osoby nie mające dzieci mogą wypatrzyć na niej wiele ciekawych przedmiotów, które można kupić na prezent dla jakiegoś krewnego lub znajomego dziecka.

2. Ania i Jakub z Fashionable

Share Week 2015

Szczerze mówiąc, bloga poznałyśmy z miesiąc, czy dwa temu i od razu się w nim zakochałyśmy. Mimo, że jest to w większości blog modowy, na co wskazuje nazwa, zarówno Ania, jak i Jakub, piszą także o podróżach, sukniach ślubnych (temat wciąż przed nami, więc podpatrujemy), a także o planowaniu wycieczek (to nas najbardziej ciekawi). Ania to taka dziewczyna, której nie da się nie lubić. Pisze lekko, z humorem i co najważniejsze – ciekawie. Jej wpisy czyta się bardzo przyjemnie.

3. Ania z Herbata ze szklanki

Share Week 2015

Anka znalazła się w tym zestawieniu wcale nie dlatego, że codziennie jej nawijam, co się u mnie wydarzyło i jak bardzo jestem infantylna i jadam w barach mlecznych 😛 Taki żart. A na poważnie, jej blog pokazuje nowe podejście do rodzicielstwa, gdzie niekoniecznie trzeba biegać za dzieckiem przez cały dzień, asystując mu w każdej możliwej czynności. To blog o życiu w małżeństwie, z dialogami prowadzonymi z dorastającym synem. To po prostu miejsce jedyne w swoim rodzaju. A Autorka zyskuje przy bliższym poznaniu – sami się przekonajcie.

Wy także możecie wytypować 3 blogi TUTAJ. Ciekawe jesteśmy, jakie są Wasze typy. A na powyższe trzy wchodzicie na własną odpowiedzialność i z dużą ilością czasu, ponieważ nie wyjdziecie stamtąd po przeczytaniu jednego wpisu. No dobra, dwóch też nie 🙂

Zobacz także