Miejsc, które chętnie odwiedzamy nie ma niestety zbyt wiele. Ciekawy, jakie są restauracje, do których wciąż chętnie wracamy?

Restauracje, do których wciąż chętnie wracamy

 Gdzie smacznie zjeść w Poznaniu?

 Gdzie smacznie zjeść w Bydgoszczy?

 Gdzie smacznie zjeść w Toruniu?

Restauracje, do których wciąż chętnie wracamy

Można by pomyśleć, że jest ich naprawdę sporo, bowiem na naszym blogu opisywałyśmy ich pewnie koło setki. Nie zmienia to jednak faktu, że takich miejsc, które wciąż chętnie odwiedzamy jest naprawdę kilka. Nie wszystkie znajdują się w najbliższej okolicy nad czym niezmiennie ubolewamy. Oznacza to bowiem, że możemy odwiedzać je tylko kilka razy w roku, gdy akurat znajdujemy się w danym mieście. A przecież nie o to chodzi, by przemierzać setki kilometrów po ulubionego burgera, prawda?

Taka Karma w Gnieźnie

Miejsce powstało pewnie z 1,5 roku temu, jednak wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem. Jest przede wszystkim wegańsko, wegetariańsko i w niektórych przypadkach także bezglutenowo. Są kanapki, soki, ciasta, sałatki, zupy. Jest w czym wybierać. W moim przypadku wciąż największym zainteresowaniem cieszy się kanapka Vegan Klasyk, którą można odwzorować także w jednej z sałatek. Bardzo smakował mi też buraczany burger, czy owocowo-warzywne soki. Nie ma co ukrywać, że często tam zaglądamy.

Restauracje, do których wciąż chętnie wracamy

SurfBurger w Gdańsku

Tutaj zdecydowanie jadłyśmy najsmaczniejsze burgery w swoim życiu. Mają kilka miejscówek w Trójmieście. Nam udało się odwiedzić te blisko Dworca PKP w Gdańsku i Sopocie i pierwsza miejscówka zdecydowanie wygrywa. Paulina bardzo lubi wersję z pieczonym ananasem. Martyna w minione wakacje pokochała natomiast klasycznego burgera z kurczakiem. Porcje są naprawdę ogromne. Warto wybrać się do nich w poniedziałek, kiedy wszystkie burgery są tańsze o kilka złotych.

Restauracje, do których wciąż chętnie wracamy

Restauracja Ciasna w Toruniu

Byłyśmy tam tylko raz z Ulą z Yllla-cowgowiepiszczy, jednak nie ulega wątpliwości, że jedzenie tam jest naprawdę sycące, pyszne i stosunkowo tanie. Lokal znajduje się w jednej z licznych uliczek, odchodzących od ulicy Szerokiej. Jest dość niepozorny, jednak naprawdę warto się tam wybrać. Nam wszystko tam bardzo smakowało, wyszłyśmy więcej niż najedzone do syta. Naprawdę polecamy Wam to miejsce na kulinarnej mapie Torunia.

Restauracje, do których wciąż chętnie wracamy

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także