Restauracja Solo w Łodzi to jedyna restauracja, jaką udało nam się znaleźć na Piotrkowskiej. Niestety, dania okazały się niezbyt smaczne…

Restauracja Solo w Łodzi

 Muzeum Miasta Łodzi

 Muzeum Włókiennictwa w Łodzi

 Pałac Herbsta Księży Młyn w Łodzi

Piotrkowska pełna lokali

Piotrkowska, główna ulica Łodzi. Można by więc przypuszczać, że lokali tam nie brakuje. Oczywiście, może jest to prawdą, ale akurat na tym odcinku, na który my trafiłyśmy restauracji z daniami obiadowymi było jak na lekarstwo. Głód nam doskwierał, więc chcąc nie chcąc skusiłyśmy się na Restaurację Solo w Łodzi. Akurat w ofercie były jakieś lunche w dość okazyjnych cenach, więc postanowiłyśmy ich skosztować.

Restauracja Solo w Łodzi

Restauracja Solo w Łodzi ma naprawdę ładny wystrój. Byłyśmy tam w czerwcu 2016 roku, więc o tej porze roku wystawiony był także niemalże obowiązkowy we wszystkich lokalach ogródek. Postanowiłyśmy jednak wejść do środka, bo słońca o tej porze roku miałyśmy już dosyć. Kartę otrzymałyśmy dość szybko, jednak na realizację zamówienia czekałyśmy dość długo. W lokalu było kilku gości, później w czasie naszego oczekiwania doszło jeszcze kilku. Nie było jednak tłumów, a na jedzenie czekałyśmy jednak dość długo. Choć lokal nie wygląda na renomowany, dzięki niskim cenom  ściąga także różnego rodzaju urzędników i ludzi pracujących w biurach, którzy chcą zjeść tani obiad.

Niestety, nie było tam zbyt smacznie…

Gdy nasze zamówienie do nas dotarło, bardzo szybko przekonałyśmy się, że lepiej było na nie nie czekać. Zamówiłyśmy makaron z sosem z oferty lunchowej i pizzę, która zazwyczaj powinna być smaczna. Za makaron dość szybko podziękowałyśmy, bo był niesmaczny. Barszcz też taki sobie. Pizza okazała się bardzo średnia, więc tylko nieco zaspokoiłyśmy nią głód, bo nie chciałyśmy zmuszać się do średnio smacznego jedzenia. Restauracja Solo w Łodzi to z pewnością lokal, który ma bardzo ładne wnętrze, jednak nad jedzeniem mogliby nieco popracować. Nam osobiście nie za bardzo smakowało, choć znajdą się też pewnie i tacy, którzy będą zachwyceni. Sami zdecydujcie, czy Restauracja Solo w Łodzi to lokal idealny dla Was.

Restauracja Solo w Łodzi

Restauracja Solo w Łodzi

Restauracja Solo w Łodzi

Restauracja Solo w Łodzi

Restauracja Solo w Łodzi

Restauracja Solo w Łodzi

Restauracja Solo w Łodzi

Restauracja Solo w Łodzi

 

Zobacz także