Redi Burger we Wrześni to kolejne miejsce, które udało nam się odwiedzić na kulinarnej mapie miasta. Zjesz tam zachwycające smakiem burgery w tym miasteczku.

Redi Burger we Wrześni

 Rynek we Wrześni

 Ścisk we Wrześni

 Szlakiem 5 wielkopolskich miast

Uwielbiamy burgery

Jak już być może zdążyliście się zorientować, uwielbiamy burgery. O ile wołowiny nie tkniemy, o tyle bardzo przypadły nam do gustu wersje wegetariańskie, czy z kurczakiem. Przez bardzo długi czas naszym faworytem był lokal Kuranty Bistro w Toruniu. Następnie trafiłyśmy na SurfBurgera w Gdańsku, który podbił nasze serca. Z okolic Gniezna jest tam jednak za daleko, więc musiałyśmy znaleźć coś bliżej. Nasz wybór padł na pobliską Wrześnię. Najpierw była Restauracja Ścisk, a teraz Redi Burger we Wrześni. Obie oferują wspomniane dania.

Redi Burger we Wrześni

Redi Burger we Wrześni

Redi Burger we Wrześni

Redi Burger we Wrześni

Redi Burger we Wrześni znajduje się przy głównej drodze. Pewnie nigdy byśmy tam nie zajrzały, gdyby nie przypadkowy wyjazd w pobliskie rejony. Nie ma tutaj problemu z miejscami parkingowymi, bowiem jest ich naprawdę sporo po obu stronach szosy. Co ważne, są one darmowe. Lokal jest stosunkowo mały, jednak pomieści ok. 20-25 osób za jednym razem. Podczas naszej wizyty zdecydowałyśmy się na Vege Vege (falafel, sałata lodowa, ogórek kiszony, czerwona cebula, sos) i Kurę (panierowana pierś kurczaka, sałata lodowa, ogórek, pomidor, czerwona cebula, sos). Koszt zamówionych to 14 złotych za sztukę, więc bardzo na plus. Porcje są naprawdę ogromne. Mimo tego, że byłyśmy bardzo głodne, z trudem zmieściłyśmy całe bułki. Jak najbardziej polecamy Wam więc oba lokale z wrzesińskimi burgerami.

Redi Burger we Wrześni

Redi Burger we Wrześni

Redi Burger we Wrześni

Miasto z historią

Jak już zapewne wiesz, Września to bardzo ważne miasto pod względem historycznym. Przy okazji polecamy Wam wizytę w Muzeum Regionalnym im. Dzieci Wrzesińskich, które znajduje się na miejskim rynku. Warto przejść się pobliskimi uliczkami i zauważyć pomnik, upamiętniający wydarzenia związane z historią miasta. Września to bardzo ładna miejscowość, którą z racji wykonywanego zawodu będziemy odwiedzały kilka razy w roku. Na pewno więc nie zabraknie na blogu innych lokali, w których warto zjeść pyszny obiad.

Redi Burger we Wrześni

Redi Burger we Wrześni

Redi Burger we Wrześni

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także