Pyszne nadmorskie restauracje to subiektywne zestawienie 5 nadmorskich lokali, które wyjątkowo przypadły nam do gustu. Sprawdź, czy miałeś okazję już w nich jeść.

Pyszne nadmorskie restauracje

  Fokarium na Helu

 Rynek w Pucku

 OceanPark we Władysławowie

Pyszne nadmorskie restauracje

Pyszne nadmorskie restauracje to wybrane przez nas lokale, których dania smakowały nam najbardziej. Były tak dobre do tego stopnia, że mimo tego, że mieszkamy w centralnej Polsce, z chęcią wybrałybyśmy się na weekend nad morzem, by skosztować ich ponownie. Lokale te mają niesamowity klimat i jeszcze pyszniejsze dania. Ciekawi, o jakich restauracjach mowa? No to zaczynamy.

Marmolada, Chleb i Kawa w Gdańsku

Restauracja znajduje się raczej na obrzeżach niż w centrum miasta, jednak nie przeszkadza to w dotarciu do niej. Co prawda, nawigacja w pobliżu nieco wariuje, jednak zawsze można spytać kogoś o drogę. Ich kanapki i chleb z marmoladami śnią nam się do dziś. Na pewno jeszcze nie raz tam wrócimy.

Pyszne nadmorskie restauracje

Chwila Moment w Gdyni

Ten lokal odkryłyśmy raczej przypadkowo. Przechodziłyśmy z Dworca Głównego w kierunku centrum i właśnie wtedy natknęłyśmy się na tę restaurację. Z racji tego, że była to pora śniadaniowa, zdecydowałyśmy się na croissant i bajgiel z twarożkiem i rzodkiewką. Było naprawdę pysznie i, przede wszystkim, sycąco i tanio!

Pyszne nadmorskie restauracje

Gunga House w Sopocie

Gunga House to przede wszystkim przepyszne lody i desery lodowe z owocami. Tak naprawdę udało nam się tam dotrzeć tylko jednego roku, jednak musimy przyznać, że lody mają fenomenalne. W zeszłym roku jeszcze działali, więc w tym może uda nam się tam wpaść. Trzymamy za siebie kciuki, gdyż naprawdę warto. Duże porcje na ochłodzenie w niskich cenach.

Pyszne nadmorskie restauracje

SurfBurger w Sopocie

SurfBurger ma kilka filii, a jedną z nich jest ta w Sopocie, gdzie udało nam się dotrzeć w pierwszej kolejności. Następnie odwiedziłyśmy jeszcze lokal w Gdańsku i oboma jesteśmy zachwycone. Burgery są naprawdę sycące, pyszne i w dość przystępnych cenach. Zajrzyjcie tam, a nie będziecie żałowali swojej decyzji.

Pyszne nadmorskie restauracje

Wół i Krowa w Szczecinie

Jedzenie z tego lokalu śni nam się po nocach. Choć Szczecin odwiedziłyśmy tylko raz w życiu, z chęcią wróciłybyśmy do zachodniopomorskiego choćby dla tych burgerów! Były przepyszne, a porcja ogromna. Do tego frytki i ledwo mogłyśmy się wytoczyć z lokalu. Niedługo musieliby zamawiać dźwig, ale na szczęście wyszłyśmy o własnych siłach 🙂

Pyszne nadmorskie restauracje

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także