Od zawsze uważałyśmy, że fajnie kupić coś może niedrogiego, ale za to spersonalizowanego. Prezenty ze zdjęciem, fotokubek, koszulka ze zdjęciem, obraz na płótnie ze zdjęcia to tylko niektóre z propozycji.

Prezenty ze zdjęciem – niepowtarzalne podarunki

 Dlaczego warto zainwestować w gadżety reklamowe?

 Personalizowane gadżety – pamiątka na lata

 Co zrobić gdy brakuje Ci motywacji?

Prezenty ze zdjęciem

Prezenty ze zdjęciem są o tyle fajne, że są unikatowe i jeśli bardzo się postaramy, nie spotkamy na rynku dwóch takich samych przedmiotów.  Cieszy się to sporym zainteresowaniem wśród osób, które lubią obdarowywać bliskich unikatowymi rzeczami. Prezent ze zdjęciem wbrew pozorom wcale nie musi być drogi, o czym przekonałyśmy się już niejednokrotnie. Jego zaprojektowanie nie zajmuje sporo czasu, a może być pamiątką na lata.

Fotokubek

Fotokubek to coś, co chyba lubimy najbardziej. Mimo tego, że mamy w czym pić i pewnie starczy nam naczyń na następne kilkadziesiąt lat, to i tak lubimy zamówić sobie nowy fotokubek. Może to być zdjęcie nas samych, naszych bliskich lub po prostu jakaś ciekawa grafika. W ofercie FotoPrint ceny są naprawdę okazyjne. Może kupić fotokubki białe na zewnątrz i wewnątrz lub z kolorowym środkiem. My zdecydowałyśmy się na tę drugą opcję i pewnie już niedługo wypatrzycie na jednym z naszych mediów społecznościowych kubek w użyciu.

Koszulka ze zdjęciem

Personalizowane koszulki także należą do naszych ulubionych ubrań. Mamy bluzki, bluzy, naprawdę jest w czym wybierać. Koszulka ze zdjęciem jest naprawdę ciekawym, a przy tym nie bardzo drogim prezentem. Firmy prześcigają się w coraz to nowszych wzorach i kolorach. Firma FotoPrint oferuje naprawdę dość szeroką gamę kolorów oraz koszulki dla dorosłych i dla dzieci.

Obraz na płótnie ze zdjęcia

To już nasza ostatnia propozycja spersonalizowanych prezentów. Obraz na płótnie ze zdjęcia to rzecz, z którą po raz pierwszy miałyśmy do czynienia całkiem niedawno. Co prawda, jeszcze nie korzystałyśmy z tej propozycji prezentu, jednak myślimy, że kiedyś się na nią skusimy. Oprócz tego można kupić też spersonalizowane długopisy, przypinki, smycze… Jest w czym wybierać, a zakres zależy tylko od naszej inwencji.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także