Powerbank – gadżet przydatny na wyjeździe. Czy aby na pewno? Postaramy się dziś przedstawić Wam kilka sytuacji, w których może nam się przydać.

Powerbank – gadżet przydatny na wyjeździe

 Jak Samsung nas do siebie przekonał?

 Drukarka Canon G2400 – sprzęt idealny?

 10 powodów, żeby zacząć podróżować

Wyjazd do lasu

Wyjazd do lasu zazwyczaj wiąże się z tym, że nie ma tam dostępu do prądu. Owszem, zawsze istnieje szansa, że skusimy się na pole namiotowe, gdzie gniazdek jest może nie pod dostatkiem, ale wystarczająco, by goście mogli z nich skorzystać. Zupełnie inaczej sprawa ma się wtedy, gdy wyjeżdżamy na obóz harcerski, sportowy, czy nawet robimy sobie rodzinny wypad na łono natury, powiedzmy, na 2-3 tygodnie. Wiadomo, że możemy deklarować, że chcemy podziwiać piękno przyrody, ale i tak będzie nas ciągnęło by sprawdzić, czy ktoś do nas nie napisał. Co zrobimy w chwili, gdy telefon nam się rozładuje, a w pobliżu nie będzie źródła prądu?

Gadżet sposobem na wszystko

Mamsmartfona(https://www.mamsmartfona.pl/zul_m_ZASILANIE-I-ELEKTRONIKA_POWER-BANKI-3038.html) oferuje powerbanki modne w ostatnim czasie*. Jak wiadomo, można je kupić w różnej cenie. Z czystym sumieniem przyznamy, że same przymierzamy się do jego zakupu, choć jeszcze nie zdecydowałyśmy się na konkretny model. Wiadomo, że istnieje obawa, iż nasz sprzęt szybko się popsuje, więc nie ma sensu wydawać na niego kroci. Z drugiej strony jednak, taki tani sprzęt może nie wytrzymać zbyt długo. Na razie jeszcze rozmyślamy, ale za kilka miesięcy na pewno na coś się skusimy, gdyż planujemy 2-tygodniowy obóz w lesie 🙂

Gadżet przydatny na wyjeździe

Powerbank może przydać nam się nie tylko w lesie, gdzie nie ma w ogóle prądu, ale np. podczas długiej jazdy samochodem lub pociągiem. Co prawda, w niektórych pojazdach są gniazdka, jednak w starszych pociągach na pewno ich nie uświadczymy. Wielokrotnie podczas podroży zdarzyło nam się, że chętnie poczytałybyśmy sobie e-book na komórce, czy poczytały jakieś nowinki ze świata Internetu, jednak okazywało się to niemożliwe. Bateria w telefonie nie trzyma za długo, a gdy czeka nas 12-godzinna podróż każdy procent jest na wagę złota. Podobnie jak powerbank, który mógłby nas w tej sytuacji uratować.

Powerbank – gadżet przydatny na wyjeździe

*lokowanie produktu

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także