Nie rozumiem dlaczego, ale najwięcej postanowień jest noworocznych albo od następnego poniedziałku. Zmiany można wcielać w życie przez cały czas, jednak Nowy Rok jest dniem przełomowym także u nas. Przedstawiamy Wam nasze plany na rok 2015.

lodz

Plany na rok 2015

Co zamierzamy zrobić w tym roku? Przede wszystkim nadal prowadzić bloga o podróżach, dodając wpisy ze wszystkich kategorii. Chcemy, aby potrawy, książki, restauracje, miejsca warte uwagi były dodawane w takiej samej ilości, aby żadna kategoria nie była wyróżniona, jednak tak się nie da. Zawsze znajdzie się coś, na co mamy więcej czasu, ochoty i to wtedy te wpisy wychodzą na prowadzenie.

Gdzie zamierzamy się wybrać w 2015 roku? Przede wszystkim chcemy ponownie odwiedzić Łódź, którą po raz pierwszy odwiedziłyśmy w listopadzie 2014 r. Zauroczyła nas jednak od pierwszej chwili i w ciągu najbliższych 12 miesięcy mamy zamiar tam wrócić. Oprócz tego mamy zamiar ponownie udać się do Trójmiasta i lepiej je zwiedzić, gdyż w zeszłe wakacje nie zdążyłyśmy zobaczyć wszystkiego. Poza tym planujemy wycieczki ,,lokalne” – Poznań, Włocławek, Bydgoszcz, Inowrocław. Na pewno nie omieszkamy lepiej przyjrzeć się Toruniowi.

Jakie lektury mamy zamiar przeczytać? Ostatnio podczas przeglądania domowej biblioteczki doszłyśmy do wniosku, że mamy mnóstwo książek, które kupiłyśmy już jakiś czas temu i do tej pory jeszcze ich nie przeczytałyśmy. Oczywiście jak najbardziej trafiają one w nasze gusta czytelnicze, jednak zawsze znajdzie się coś nowszego, ciekawszego, a te kupione odkładane są na późniejsze dni. Mamy nadzieję, że 2015 rok będzie przełomowy i uda nam się przeczytać sporo powieści z własnych zbiorów.

W których lokalach będziecie mogli nas ujrzeć? Z wpisów, które ukazują się co jakiś czas możecie wywnioskować, które restauracje chciałybyśmy odwiedzić. Musimy jednak mierzyć siły na zamiary i niestety z przykrością stwierdzamy, że nie damy rady odwiedzić wszystkich tych lokali.  Nie chodzi tutaj o względy finansowe, ale o te czasowe. Gdy jesteśmy w danym mieście kilka godzin nie mamy możliwości, by wybrać się wszędzie. Poza tym co jakiś czas wynajdujemy nowe miejsca, gdzie chciałybyśmy się udać. W roku 2015 spiszemy się więc na nasze przeczucie i odwiedzimy miejsca, które wydają nam się warte odwiedzenia.

Plany planami, zobaczymy, jak to będzie na końcu roku. Nie planujemy żadnych podsumowań, rozliczania się z tego, co udało nam się zrealizować. Plany nie mają być dla nas wyznacznikiem wolnego czasu, a jedynie podpowiedzią, co byśmy mogli w nim zrobić.
A Wy co zamierzacie robić? Jedną podpowiedź już mamy – czytać Sisters92 🙂

Poprzedni artykuł

Życzenia noworoczne

Następny artykuł

Kanały Sisters92

Zobacz także