Da Grasso w Brodnicy znajduje się stosunkowo blisko galerii handlowej i rynku, więc w dość strategicznym miejscu. Czy zapewnia to lokalowi popularność?

Pizzeria Da Grasso w Brodnicy

 Muzeum Spichlerz w Brodnicy

 Brodnica warta uwagi

 Migawki z Brodnicy

Sieciówka Da Grasso

Sieciówka Da Grasso jest popularna w wielu miastach Polski. Nic więc dziwnego, ze zawitała także do Brodnicy, która jest dość sporym miastem. Po raz pierwszy w życiu postanowiłyśmy udać się do tego lokaku, by przekonać się, co takiego ma w sobie ta marka,  ze przyciąga tylu klientów. Po wizycie w Da Grasso w Brodnicy niestety nie potrafimy odpowiedzieć wprost na to pytanie, gdyż nie znamy odpowiedzi. Nas tam nic nie zachwyciło.

Pizzeria Da Grasso w Brodnicy

Pizzeria Da Grasso w Brodnicy

Pizzeria Da Grasso w Brodnicy

Ale jak to? Samoobsługa?

Po wejściu do lokalu i zajęciu miejsc (na naszym stoliku nie było karty dań) zaczęłyśmy zastanawiać się, czy w tym lokalu panuje samoobsługa, o czym nie słyszałyśmy, czy też po prostu obsługa myśli o niebieskich migdałach i nie chce nas obsłużyć? Czekałyśmy naprawdę dłuższą chwilę i nikt do nas nie podszedł. Postanowiłyśmy więc same udać się do kasy i złożyć swoje zamówienia. W kwestii dodatków do pizzy jesteśmy bardzo wybredne, więc skusiłyśmy się jedynie na Margarittę, która okazała się być dość trafnym wyborem.

Pizzeria Da Grasso w Brodnicy

Pizzeria Da Grasso w Brodnicy

Pizzeria Da Grasso w Brodnicy

Pizzeria Da Grasso w Brodnicy

Czy tam wrócimy? Raczej nie.

Na stół zostały nam przyniesiona dwa talerze, które same musiałyśmy sobie rozłożyć, dwa sosy oraz pizza. Jak za tę cenę, którą za nią zapłaciłyśmy, pizza jest dość duża, całkiem smaczna, aczkolwiek nie zjadłyśmy całej. Jakoś nam nie podeszła do końca. Plus należy się lokalowi za to, że klient otrzymuje darmowe pudełko do reszty jedzenia, której nie zdołał zjeść. Nie wyobrażamy sobie, byśmy jeszcze miały dopłacić do opakowania, chyba, że zostałoby to wcześniej gdzieś zapisane lub powiedziane. Da Grasso w Brodnicy słynie głównie z pizzy, ale zjeść tam można też np. sałatki. My już raczej tam nie wrócimy, ale jesteśmy ciekawe, w czym są tacy wyjątkowi? Może Wy nam odpowiecie na to pytanie?

Pizzeria Da Grasso w Brodnicy

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także