Pewnego dnia będąc w Toruniu naszła nas ochota na pizzę. Pojawiło się więc pytanie – gdzie iść, żeby było smacznie? Pizzeria Angelo w Toruniu (ul. Moniuszki 31) okazała się świetnym wyborem.

Pizzeria Angelo w Toruniu

 ZOO w Toruniu

 Restauracja Ponte w Toruniu

 Dom Legend Toruńskich

Pizzeria Angelo w Toruniu

Muszę przyznać, że menu zostało bardzo ciekawie skomponowane, w sposób, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli jednak by się to nie udało istnieje możliwość zamówienia pizzy z wybranymi dodatkami – również wychodzi bardzo korzystnie. W menu znajdują się także sałatki, nie miałyśmy jednak okazji jeszcze ich spróbować.

Pizzeria Angelo w Toruniu

Pizzeria Angelo w Toruniu

Na wynos lub na miejscu

My zawsze bierzemy pizzę na wynos, jednak istnieje możliwość posilenia się także na miejscu. Początkowo przytłoczyła mnie ilość tego miejsca, a raczej jej brak. Nie jest to ogromny lokal, jednak każdy czuje się w nim swobodnie (czekałyśmy kilka razy za pizzą).

Pizzeria Angelo w Toruniu

Pierwsze zamówienie

Na pierwszy ogień poszła pizza z pieczarkami, kukurydzą i oliwkami. Tak, jak nigdy nie jadłam oliwek, bo mi nie smakowały, tak tutaj zjadłam całość ze smakiem. Doskonale wyważone składniki oraz przepyszne ciasto sprawiły, że nie poprzestałyśmy tylko na tej pizzy. Do wyboru jest kilka sosów, w tym ketchup, które zostają od razu wyłożone na pizzę.

Pizzeria Angelo w Toruniu

Bardzo uprzejma obsługa w Pizzeria Angelo w Toruniu

Nie mogę się nie wspomnieć, że pracownicy Pizzerii Angelo są niezwykle wyrozumiali. Martyna ma bowiem swoje życzenia, tego nie zjem, tu bez ketchupu. Na całe szczęście nie stanowi problemu nawet fakt, żeby każda połowa pizzy różniła się składnikami. Ostatnio pokusiłyśmy się na największą wersję pizzy. Oczywiście nie dałyśmy rady zjeść jej za jednym razem, ale odgrzana w piekarniku smakuje równie smacznie, o ile nie jeszcze lepiej.

Pizzeria Angelo w Toruniu

Pizzeria Angelo w Toruniu

Zobacz także