Parki Dinozaurów w Polsce stają się coraz bardziej popularne. Na ten moment jest ich kilkadziesiąt!

Parki Dinozaurów w Polsce

 Latarnie morskie i wieże widokowe w Polsce

 Eksperymentarium w Chojnicach

 OceanPark we Władysławowie

Parki rozrywki

Parki Dinozaurów w Polsce możemy także sklasyfikować pod szeroko rozumiane parki rozrywki. Jeśli już o nich mowa, możemy polecić Wam kilka ciekawych miejsc – Karkonoskie tajemnice w Karpaczu, Magiczne Ogrody w Janowcu, Blurby poznańskie 6 D, Bark Bajek w Karpaczu, Western City niedaleko Karpacza, Za jakiś czas pojawi się także wpis pt. Interaktywne muzea w Polsce, tak że bądźcie czujni. Zdajemy sobie sprawę z tego, że parków rozrywki jest mnóstwo, więc może Wy nam jakieś polecicie? My na te z wpisu trafiłyśmy raczej przypadkowo i zapewniamy, że ucieszą tak samo dzieci, jak i dorosłych.

Parki Dinozaurów w Polsce

Jak już wspomniałyśmy, parki Dinozaurów w Polsce cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Co cieszy, nie są nagromadzone w jednym miejscu. Można je spotkać w różnych miejscach kraju, dzięki czemu mogą je odwiedzać ludzie z okolic. A gdzie możemy się wybrać do takiego parku? A choćby w Kamieniu Pomorskim, Inwałdzie, Dmosinie, Malborku, Szklarskiej Porębie, Ochabach Wielkich, Wasilkowie, Bałtowie, Krasiejowie, Solcu Kujawskim, Łebie, Grudziądzu, Witnicy, Karłowie, Zatorze, Krasnobrodzie, Rogowie, Jurowcach, Wrzosowie, Wrocławiu, Ustroniu, Chorzowie, Myślęcinku i w wielu miejscach, do których nie udało nam się wirtualnie dotrzeć.

Park Dinozaurów w Solcu Kujawskim i Rogowie

Nam udało się być tylko w Parku Dinozaurów w Solcu Kujawskim i Rogowie. Oba te miejsca odwiedziłyśmy wspólnie z Alicją, która zwiedzała nasze okolice. Choć oba mają w sobie wiele uroku, ten bliżej Bydgoszczy bardziej przypadł nam do gustu. Po prostu jest tam więcej do zwiedzania, dodatkowo jest kino 5 D, dość spore Muzeum. W Rogowie też jest ekspozycja, ale znajduje się w dość małej salce. Niemniej, warto wybrać się tam, gdzie macie bliżej. Te dwa parki odwiedziłyśmy i jesteśmy z nich zadowolone. Warto wybrać się nieco poza sezonem, by aż tak bardzo nie przepłacać za bilet, a emocje i tak są takie same. A w których Parkach Dinozaurów Wy byliście? Który szczególnie możecie nam polecić?

Poprzedni artykuł

Wieże widokowe w Toruniu

Następny artykuł

Interaktywne muzea w Polsce

Zobacz także