Prawda to stara jak świat. Otaczaj się tylko zaufanymi ludźmi. Choć tak naprawdę wiadomo, że prawdziwych przyjaciół poznaje się tak naprawdę w szczęściu, a nie w biedzie.

Otaczaj się tylko zaufanymi ludźmi Zwracaj uwagę na to co kupujesz

 Co zrobić gdy brakuje Ci motywacji?

 Wyznacz sobie plan dnia

Prawda w oczy kole

Choć tak naprawdę możemy uważać, że otaczamy się tylko zaufanymi ludźmi, dobrymi znajomymi, na których będziemy mogli liczyć w każdej sytuacji, to niestety, ale różnie z tym bywa. Możemy mieć wrażenie, że nasi przyjaciele życzą nam szczęścia, jednak niekoniecznie wcale tak musi być. Mamy wrażenie, że w ostatnim czasie ta tendencja ulega jeszcze większemu zwielokrotnieniu. Podczas przeglądania Fb (tak, wiemy, że tracimy na to za dużo czasu!) nie raz trafiamy na informację, w których ludzie żalą się, że ich najbliżsi znajomi nawet nie pogratulowali im sukcesu.

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w…szczęściu

Tak więc, tak jak w tytule. Tak naprawdę dopiero szczęście, a nie bieda weryfikują, na kim tak naprawdę możemy polegać. Mamy wrażenie, że znajome osoby tylko rzekomo cieszą się naszym sukcesem, za to o wiele więcej osób znajduje się, by po kątach naśmiewać się z ,,przyjacielskich” porażek. Z przykrością musimy stwierdzić, że nie do końca możemy pojąć takie postępowanie, ale cóż… Tak naprawdę pozostawiamy to sumieniu każdego z Was. Mamy wrażenie, że osoby z otoczenia może nieświadomie, ale windują ceny, zachowują się nie do końca fair. Tak naprawdę świadczy to tylko o nich. Wychodzimy z założenia, że wypada cieszyć się zarówno z czyjegoś szczęścia, jak i wesprzeć go w trudniejszych chwilach.

Otaczaj się tylko zaufanymi ludźmi

Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Tylko skąd tak naprawdę możemy wiedzieć, kto nam dobrze życzy? Możemy mieć takie przypuszczenia, jednak tak naprawdę wiele zależy od sytuacji, w której się znajdziemy. Otaczaj się tylko zaufanymi ludźmi. Wierzymy, że uda Was się oddzielić ziarno od plew i nawet jeśli w Waszym otoczeniu znajdują się nieżyczliwe Wam osoby, bardzo szybko uda Wam się wyeliminować je ze swojego otoczenia.

Zobacz także