Remigiusz Mróz zadebiutował ,,Wieżą milczenia”, choć tak naprawdę jako pierwszy napisał cykl ,,Parabellum”. To było już kilkadziesiąt książek wcześniej. Obecnie największą popularnością cieszy się chyba seria prawnicza z Chyłką i Zordonem w roli głównej.

,,Oskarżenie" Remigiusz Mróz

 ,,Behawiorysta” Remigiusz Mróz

 ,,W cieniu prawa” Remigiusz Mróz

 ,,Kasacja” Remigiusz Mróz

Seria z Chyłką i Zordonem

Seria z Chyłką i Zordonem obecnie, wliczając w to ,,Oskarżenie” Remigiusz Mróz ma już 6 tomów, a na pewno powstanie też siódmy, bo zakończenie właśnie na to wskazuje. Muszę przyznać, że jest to jedna z moich ulubionych serii autora, choć to do cyklu ,,Parabellum” mam szczególny sentyment. Nie ma książki Remigiusza Mroza, która wybitnie by mi się nie spodobała, choć nie z lektury wszystkich jestem do końca zadowolona. Jeśli jesteście ciekawi, co słychać u Chyłki, czytajcie dalej.


,,Oskarżenie” Remigiusz Mróz

Wydarzenia końcówki piątego tomu z pewnością sprawiły, że wielu fanów prawniczych publikacji zastanawiało się co będzie dalej. Już mamy na to odpowiedź, która może nie zadowolić wszystkich miłośników Joanny. Bohaterka co prawda żyje, ale nie można powiedzieć, by miała się dobrze. Mimo to, decyduje się poprowadzić nową sprawę. Niestety, niebawem kobieta, która się z nią skontaktowała, umiera, a jej mąż nadal jest w areszcie. Czy Chyłka da radę mu pomóc? A może będzie miała inne problemy, z którymi w pierwszej kolejności będzie musiała sobie poradzić? Jak w tym wszystkim odnajdzie się Zordon?

Co będzie dalej?

Remigiusz Mróz nie próżnuje i choć pomiędzy tomami są kilkumiesięczne przerwy to i tak wszyscy niecierpliwie wyczekują kolejnych publikacji autora. Zakończenie ,,Oskarżenia” pozostawia wiele pytań, ale przynajmniej w tym tomie w końcu zostaje odkryta tajemnica związana z Chyłką. Muszę przyznać, że byłam bardzo zaskoczona takim finałem sprawy. Odnośnie innych przykrych rzeczy, spodziewałam się, że coś takiego będzie musiało nastąpić. Zaskoczyło mnie za to zakończenie i pojawienie się osoby, znanej fanom już z wcześniejszych części cyklu. ,,Oskarżenie” Remigiusz Mróz to książka z dość szybką akcją i wieloma tajemnicami, od której trudno się oderwać. Zarezerwujcie sobie kilka godzin, bo nie będziecie mogli odłożyć jej na bok przed przeczytaniem ostatniego zdania.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także