,,Nieodgadniona” Remigiusz Mróz to drugi tom serii polskiego pisarza. Czy warto dać mu szansę i zapoznać się z tą kontynuacją?

,,Nieodgadniona" Remigiusz Mróz

 Fenomen Remigiusza Mroza

 ,,Kontratyp” Remigiusz Mróz

 ,,Nieodnaleziona” Remigiusz Mróz

Kolejna seria autora

Remigiusz Mróz zadebiutował dopiero kilka lat temu, jednak od tamtej pory ukazało się jego przeszło 30 książek. Mowa tylko o tych wydanych, bo jeszcze pewnie co najmniej kilkanaście ma napisanych w szufladzie na później. Autor rzadko miewa spotkania autorskie, za to pojawia się na różnego rodzaju Targach Książki, czy festiwalach książkowych. Pisze praktycznie codziennie, po kilka godzin, wyznaczając sobie limit stron, które musi danego dnia stworzyć. ,,Nieodnaleziona” i ,,Nieodgadniona” Remigiusz Mróz to dwutomowa seria o przemocy domowej.


,,Nieodgadniona” Remigiusz Mróz

,,Nieodgadniona” to drugi tom serii. Tym razem Kas była pewna, ze to Wern uprowadził jej syna Wojtka, dlatego postanowiła wrócić do Opola i u źródła poszukać syna. Bardzo szybko okazało się, że autor także w tym tomie postanowił nie oszczędzać bohaterów i fabuła jest naprawdę zagmatwana. W tej części dowiemy się także, co stało się z Ewą, czyli dziewczyną Werna. Zaręczam, że będziecie na pewno zaskoczeni tym, co przygotował dla niej Remigiusz Mróz. Do tego postać Kasandry została naprawdę umiejętnie skonstruowana.

Czy seria jest warta polecenia?

,,Nieodgadniona” Remigiusz Mróz to kontynuacja ,,Nieodnalezionej”. Całość porusza temat przemocy domowej i uwolnienia się spod władzy tyrana, co jest tym bardziej cenne. Oba tomy czyta się naprawdę szybko, jednak autor nie szczędzi czytelnikom dość drastycznych opisów. Nie ukrywam, że zawsze z ogromną przyjemnością i niecierpliwością czekam na kolejne książki autora, więc tym bardziej zapoznałam się z ,,Nieodgadniona”. Do samego końca fabuła jest dla nas zagadką, a do tego postać Ewy także jest bardzo niejednoznaczna.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także