,,Na strunach światła” Krystyna Mirek to już trzeci tom serii Willa pod Kasztanem. Autorka, jak zwykle, czaruje słowem. Daj mu się zauroczyć.

,,Na strunach światła" Krystyna Mirek

Spotkanie autorskie z Krystyną Mirek w Inowrocławiu

,,Światło w Cichą Noc”

,,Światło o Poranku”

Krystyna Mirek – popularna polska pisarka

Autorka debiutowała dość niepozornie. Napisała pierwszą powieść i nie sądziła, że zainteresuje się nią tylu czytelników. Obecnie ma ich na koncie już ponad 20, w tym kilka opowiadań. Nie da się ukryć że jest jedną z bardziej popularnych polskich pisarek. W ciągu roku ukazuje się tylko kilka jej powieści, bowiem na co dzień musi zajmować się także domem i dziećmi, w tym jednym kilkulatkiem. Jedno jednak jest pewne. Na jej publikacje czytelniczki czekają z utęsknieniem.

,,Na strunach światła” Krystyna Mirek

Autorka ma na koncie kilka serii, ale przede wszystkim skupia się na jednotomowych historiach. W taki też sposób powstała Willa pod Kasztanem. Mimo tego, że ukazał się już trzeci tom, każdy z nich można czytać jako odrębną całość. Tym razem jedna para była już po ślubie, pewna bohaterka kochała się w mężczyźnie, ale nie chciała mu tego ponownie pokazywać. Willa pod Kasztanem stała się miejscem chętnie odwiedzanym, jednak niekoniecznie w dobrych celach. Czy coś złego miało z tego wyniknąć?

Seria Willa pod Kasztanem

Cała seria, podobnie, jak twórczość autorki, to książki, które czyta się z niebywałą przyjemnością. Sporo w nich życiowych mądrości. Bohaterowie mają problemy takie jak my, bo te historie pisze samo życie. Nie ma tutaj nic przesadnie cukierkowego. Krystyna Mirek podaje wszystko w bardzo przystępnej formie, niejednokrotnie podając rozwiązania problemów, które wykorzystała ona lub znane jej osoby. Dzięki temu jej powieści są jeszcze bardziej naturalne, co uważamy za spory plus. Z olbrzymią chęcią zapoznamy się z kolejnym tomem, na który, mamy nadzieję, nie przyjdzie nam zbyt długo czekać.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także