Migawki z Koszalina mają na celu pokazać Wam miejsca, którym nie możemy poświęcić całego wpisu (bo jakim sposobem z jednego zdjęcia stworzyć cały post? :)), ale właśnie w migawkach możecie pooglądać te miejsca bliżej. Zapraszamy.

Migawki z Koszalina

 Fragment murów obronnych w Koszalinie

 Muzeum Pałac Młynarza w Koszalinie

 Park Caffe w Koszalinie

Prosta droga z dworca

Na północny zachód Polski udałyśmy się pierwszy raz w życiu, więc tak naprawdę nie wiedziałyśmy, czego mogłybyśmy się spodziewać po Koszalinie, gdyż nigdy wcześniej nas tam nie było. Na szczęście wcześniej zorientowałyśmy się, że bilety miejskie nie będą nam potrzebne, gdyż do naszego miejsca docelowego dojdziemy na pieszo. Nie zwlekając więc długo, po wyjściu z dworca ruszyłyśmy przed siebie, by odwiedzić zaplanowane miejsca. Zdecydowanym atutem Koszalina jest to, że wystarczy iść cały czas prosto i bez problemu dojdzie się do oczekiwanego miejsca. Bardzo nas to cieszy, gdyż naprawdę nie ma sposobu, by się tam zgubić.

Migawki z Koszalina

Migawki z Koszalina

Migawki z Koszalina

Migawki z Koszalina

Stara zabudowa

Koszalin to przede wszystkim dość stara zabudowa, nowoczesny rynek, który niestety niczym specjalnym nas nie zachwycił (wyobrażałyśmy sobie, że jest bardziej schludny i można na nim zobaczyć coś ciekawego). Miasto to także mnóstwo pomników, które można mijać, idąc z dworca PKP na rynek i kawałek dalej. W Parku im. Książąt Pomorskich mamy okazję zobaczyć Filharmonię Koszalińską, niedaleko znajduje się gazeta Głos Koszaliński. Jest także cerkiew, która jest otwierana chyba tylko na nabożeństwa, bo w chwili gdy my byłyśmy nie można było do niej wejść.

Migawki z Koszalina

Migawki z Koszalina

Migawki z Koszalina

Migawki z Koszalina

Wszystko blisko siebie – odkryj nieznane

Z racji tego, że migawki z Koszalina przedstawiają miejsca, które znajdują się bardzo blisko siebie, proponujemy, by wejść w nieznaną dotąd uliczkę, odwiedzić miejsca, których jeszcze nie widzieliście. Dzięki temu udało nam się odkryć kilka niezaplanowanych wcześniej atrakcji, a jesteśmy pewne, że przed nami jeszcze wiele nieodkrytych miejsc. Mamy więc kolejny pretekst, by tam wrócić.Już teraz jednak możemy Wam napisać, że miasto urzekło nas swoim spokojem, brakiem pośpiechu i, przede wszystkim, małą odległością między kolejnymi atrakcjami. Zapraszamy Was na dalszą wirtualną wycieczkę po Koszalinie.

Migawki z Koszalina

Migawki z Koszalina

Migawki z Koszalina

Migawki z Koszalina

Migawki z Koszalina

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także