Lato tuż, tuż. Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a my… Zapraszamy na migawki z Gdańska.

Migawki z Gdańska

 Gdańsk w jeden dzień

 Statek Sołdek w Gdańsku

 Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Uwielbiamy morze!

Wspominałyśmy już o tym nieraz, że odkąd skończyłyśmy 3 lata aż do 18 co roku jeździłyśmy z rodzicami nad morze. Raz na tydzień, raz na 5 dni, raz na 10. Pewnego razu do Gdańska, za rok do Rowów, jeszcze kiedy indziej do Międzywodzia. Jako nastolatki zaczęła nas ta woda, szczerze mówiąc, nudzić. Ile można leżeć plackiem na ręczniku, opalać się, kąpać. Stwierdziłyśmy, że chcemy czegoś innego. Później były studia, pokochałyśmy tereny równinne. Po 4 roku studiów dwie dłuższe wycieczki na Dolny Śląsk, rok temu na Lubelszczyznę i okolice. Coś nas jednak do tego morza ciągnęło. W 2016 roku udało nam się wyskoczyć aż 2 razy na kilka dni. Nie gdzie indziej, niż do Trójmiasta.

Migawki z Gdańska

Migawki z Gdańska

Migawki z Gdańska

Migawki z Gdańska

Gdańsk, czy Łódź

Tak jak w Łodzi zakochałyśmy się od pierwszego wejrzenia i chciałybyśmy w niej kiedyś zamieszkać, tak samo sytuacja ma się w przypadku Gdańska. Gdynia nas nie przekonuje, Sopot jest dobry na weekendowe wypady, ale to trzecie trójmiejskie miasto przekonuje nas, by przenosić się tam na całe lato. Ulica Długa, klimatyczne uliczki, moc atrakcji, które na nas czekają, a które to migawki z Gdańska będziemy chciały Wam dziś pokazać. To miasto ma niesamowitą energię, chce się tam wracać, ma ochotę usiąść się na ławeczce i chłonąć klimat tego terenu, ludzi, miejsc. Zrobić sobie kolejne już pamiątkowe zdjęcie z Neptunem, posiedzieć nad Motławą. Po prostu tam być.

Migawki z Gdańska

Migawki z Gdańska

Migawki z Gdańska

Migawki z Gdańska

Migawki z Gdańska

Migawki z Gdańska to uchwycone kadry z naszego ostatniego wyjazdu do tego miasta. Dobrze, że już niedługo wakacje. Może znów uda się tam wyskoczyć. Ciekawe jesteśmy, czy byłaś kiedyś w tym mieście? Podobało Ci się? My z chęcią wróciłybyśmy do Parku Oliwskiego, zjadły przepyszne kanapki w Marmolada, Chleb i Kawa. Wydaje nam się, że na pewno byśmy się tam nie nudziły. Niedługo wakacje, wybierzecie morze, góry, czy równiny?

Migawki z Gdańska

Migawki z Gdańska

Migawki z Gdańska

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także