Łódzki misz-masz czyli garść migawek z naszej zeszłorocznej czerwcowej wycieczki do Łodzi. Zapraszamy na kilka zdjęć z tego wyjazdu.

migawki-z-lodzi32

Łódzki misz-masz

Łódzki misz-masz to kilka kadrów. Podczas wyjazdu skusiłyśmy się głownie na zwiedzaniu Galerii Wielkich Łodzian i Bajkowej Łodzi, więc na inne atrakcje nie zostało nam już wówczas zbyt wiele czasu. Udało nam się jednak zobaczyć kilka wartych zobaczenia pomników, a także choćby z daleka Sobór św. Aleksandra Newskiego w Łodzi. Na ulicy trwał akurat remont, więc nawet nie zbliżałyśmy się bliżej. Poza tym, wydaje nam się, że i tak było zamknięte.

Łódzkie fontanny

W Łodzi byłyśmy wtedy trzeci raz, jednak nigdy wcześniej w oko nie wpadły nam fontanny na ulicy Piotrkowskiej. Wydaje nam się, że to całkiem nowy projekt, choć miasta nie odwiedzamy zbyt często. Bardzo możliwe po prostu, że podczas wcześniejszych wizyt jakoś nam umknęły. Nie zmienia to jednak faktu, że są naprawdę okazałe i znajdują się dość blisko siebie. Gdy będziecie w Łodzi, koniecznie przejdźcie się Piotrkowską. Na pewno na jakąś traficie. My podczas poszukiwań Galerii Wielkich Łodzian i Bajkowej Łodzi trafiłyśmy na kilka z nich. Wam też powinno się to udać. Jednak to nie koniec wpisu pt. łódzki misz-masz.

Plaża w łódzkiej Manufakturze

Łódzki misz-masz to także plaża w Łódzkiej Manufakturze, która na żywo wyglądała dość zjawiskowo. Z całą pewnością ściągnęła więcej zakupoholików, którzy zainteresowani widokiem sztucznej plaży na pewno poczynili też jakieś zakupy. Łódzka plaża nie wywarła na nas jakiegoś szczególnego wrażenia. Dodatkowo, miałyśmy bardzo napięty grafik, bo choć był to drugi dzień zwiedzania miałyśmy w planach jeszcze kilka atrakcji. Ciekawe, czy w tym roku w łódzkiej Manufakturze także powstanie sztuczna plaża. Wiecie coś na ten temat? Do Łodzi na razie się nie wybieramy, jednak jesteśmy pewne, że podczas następnej wizyty wypatrzymy kolejne ciekawe miejsca. Przed nami na pewno wizyta w Se-ma-fo-rze. Byliście? Polecacie? Jak wrażenia?

migawki-z-lodzi33

migawki-z-lodzi

migawki-z-lodzi3

migawki-z-lodzi5

migawki-z-lodzi10

migawki-z-lodzi11

migawki-z-lodzi14

migawki-z-lodzi15

migawki-z-lodzi23

migawki-z-lodzi25

migawki-z-lodzi26

migawki-z-lodzi27

migawki-z-lodzi30

Poprzedni artykuł

Migawki z Gdańska

Zobacz także