Łódzki misz-masz czyli garść migawek z naszej zeszłorocznej czerwcowej wycieczki do Łodzi. Zapraszamy na kilka zdjęć z tego wyjazdu.

Łódzki misz-masz

 Muzeum Miasta Łodzi

 Muzeum Historii Farmacji w Łodzi

 Muzeum Komunikacji Miejskiej w Łodzi

Łódzki misz-masz

Łódzki misz-masz to kilka kadrów. Podczas wyjazdu skusiłyśmy się głownie na zwiedzaniu Galerii Wielkich Łodzian i Bajkowej Łodzi, więc na inne atrakcje nie zostało nam już wówczas zbyt wiele czasu. Udało nam się jednak zobaczyć kilka wartych zobaczenia pomników, a także choćby z daleka Sobór św. Aleksandra Newskiego w Łodzi. Na ulicy trwał akurat remont, więc nawet nie zbliżałyśmy się bliżej. Poza tym, wydaje nam się, że i tak było zamknięte.

Łódzki misz-masz

Łódzki misz-masz

Łódzki misz-masz

Łódzki misz-masz

Łódzkie fontanny

W Łodzi byłyśmy wtedy trzeci raz, jednak nigdy wcześniej w oko nie wpadły nam fontanny na ulicy Piotrkowskiej. Wydaje nam się, że to całkiem nowy projekt, choć miasta nie odwiedzamy zbyt często. Bardzo możliwe po prostu, że podczas wcześniejszych wizyt jakoś nam umknęły. Nie zmienia to jednak faktu, że są naprawdę okazałe i znajdują się dość blisko siebie. Gdy będziecie w Łodzi, koniecznie przejdźcie się Piotrkowską. Na pewno na jakąś traficie. My podczas poszukiwań Galerii Wielkich Łodzian i Bajkowej Łodzi trafiłyśmy na kilka z nich. Wam też powinno się to udać. Jednak to nie koniec wpisu pt. łódzki misz-masz.

Łódzki misz-masz

Łódzki misz-masz

Łódzki misz-masz

Łódzki misz-masz

Plaża w łódzkiej Manufakturze

Łódzki misz-masz to także plaża w Łódzkiej Manufakturze, która na żywo wyglądała dość zjawiskowo. Z całą pewnością ściągnęła więcej zakupoholików, którzy zainteresowani widokiem sztucznej plaży na pewno poczynili też jakieś zakupy. Łódzka plaża nie wywarła na nas jakiegoś szczególnego wrażenia. Dodatkowo, miałyśmy bardzo napięty grafik, bo choć był to drugi dzień zwiedzania miałyśmy w planach jeszcze kilka atrakcji. Ciekawe, czy w tym roku w łódzkiej Manufakturze także powstanie sztuczna plaża. Wiecie coś na ten temat? Do Łodzi na razie się nie wybieramy, jednak jesteśmy pewne, że podczas następnej wizyty wypatrzymy kolejne ciekawe miejsca. Przed nami na pewno wizyta w Se-ma-fo-rze. Byliście? Polecacie? Jak wrażenia?

Łódzki misz-masz

Łódzki misz-masz

Łódzki misz-masz

Łódzki misz-masz

Łódzki misz-masz

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także