Latarnia morska w Sopocie to z pewnością jedna atrakcyjniejszych atrakcji miasta. Podczas wizyty w Trójmieście postanowiłyśmy przyjrzeć jej się bliżej.

Latarnia morska w Sopocie

 SurfBurger w Sopocie

 Gunga House w Sopocie

 Czy warto odwiedzić Trójmiasto?

Latarnia morska w Sopocie

Być w Sopocie i nie wejść na latarnię morską trochę dziwnie. Nie mogłyśmy więc nie skorzystać z okazji i nie zrobić kilku zdjęć miejsc z ponad 40-metrowej wysokości. Latarnia morska w Sopocie to wspaniałe miejsce, na które warto się wybrać. Za bilet ulgowy zapłacimy 3 zł, natomiast za normalny 5. Potem wspinaczka po schodach i naszym oczom ukażą się poniższe widoki. Dodatkowo w trakcie naszej wizyty każdy wchodzący na latarnię otrzymywał pamiątkowy dyplom, który może być wspaniałą pamiątką po latach.

Latarnia morska w Sopocie

Latarnia morska w Sopocie

Latarnie morskie i wieże widokowe w Polsce

Swego czasu, postanowiłyśmy stworzyć wpis pod nazwą Latarnie morskie i wieże widokowe w Polsce, który jest systematycznie edytowany. Z racji tego, że w Polsce odwiedziłyśmy już kilkadziesiąt tego typu miejsc dozłyśmy do wniosku, że zebranie tego wszystkiego w jednym wpisie będzie dobrym pomysłem. Najważniejsze dla nas jest to, byście Wy, czytelnicy, nie musieli szukać każdej atrakcji osobno. Mamy nadzieję, że nasz zbiorczy wpis okaże się dla Was w tej kwestii pomocny.

Latarnia morska w Sopocie

Latarnia morska w Sopocie

Wycieczka do Trójmiasta

Podczas planowania wyjazdu do Trójmiasta warto wziąć pod uwagę od razu wszystkie trzy miejscowości, najwięcej czasu poświęcając Gdańskowi, następnie Sopotowi i Gdyni. Choć Trójmiasto odwiedzamy dość często, za każdym razem znajdziemy tam coś nowego do zobaczenia. Pamiętajcie i zdajcie sobie sprawę z tego, że taka wyprawa na pewno nie skończy się na jednym dniu. Warto zaplanować sobie taki kilkudniowy wypad. Nie powinniście czuć się zawiedzeni, gdyż Trójmiasto, a w szczególności Gdańsk, jest jednym z piękniejszych miejsc, które widziałyśmy i w których z radością spędzamy letni wypoczynek.

Latarnia morska w Sopocie

Latarnia morska w Sopocie

Polecamy wziąć ze sobą wodę, a po zejściu każdy uczestnik otrzyma taki certyfikat. Super pamiątka!

Latarnia morska w Sopocie

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także