Łącznik w Łodzi… Odnośnie tej restauracji zastanawiałyśmy się, czy przypadkiem nie bierze udziału w konkursie pt. Kto się lepiej ukryje. Po wielu perypetiach udało nam się ją jednak znaleźć…

Łącznik w Łodzi

 Restobar MitMi w Łodzi

 Tubajka w Łodzi

 Spółdzielnia w Łodzi

Łącznik w Łodzi

Łącznik w Łodzi, ul. Piłsudskiego 135. Budynek stoi, lokalu nie ma. Jako, że nie należymy do tych osób, które poddadzą się bez walki, postanowiłyśmy poszukać ten lokal. Po niezbyt uprzejmej wymianie zdań z panem stróżującym udałyśmy się w kierunku ,,podwórza”, gdzie na samym dole znalazłyśmy płytę z logo restauracji. Pół sukcesu już odniosłyśmy, druga połowa była jednak trudniejsza. Nikt bowiem nie pomyślał, aby oznaczyć drzwi. Zorientowałyśmy się, że to być może tam po dochodzących ze środka odgłosach muzyki.

Łącznik w Łodzi

Łącznik w Łodzi

Nasze zamówienie w lokalu Łącznik w Łodzi

Jeżeli już tam dotrzecie, do czego Was zachęcamy, wnętrze Was zauroczy. Ciekawie kontrastująca żółć z szarością/czernią zachwyci niejednego konesera dobrego smaku. Menu zostało wypisane także na tablicy pod barem, a także każdy dostaje wydrukowaną kartę dań. Martyna wybrała dla siebie creme brulee jagodowy/ pianka cytrynowa, ja natomiast skusiłam się na chololate fondant / puder karmelowy / lody. Czas oczekiwania nie był długi.

Łącznik w Łodzi

Łącznik w Łodzi

Darmowa woda

Muszę przyznać, że po otrzymaniu zamówionych deserów spojrzałyśmy na siebie jednoznacznie i pomyślałyśmy, że jak za 12 i 16 zł są one dość skromne. Szybko jednak zmieniłyśmy zdanie na ich temat. Cena jest jak najbardziej adekwatna do jakości i ilości dania. Ja swój fondant ledwie zdołałam zjeść, a Martynie deser zasmakował, choć piana cytrynowa okazała się bardzo kwaśna. Być może niektórzy z Was lubią takie wyraziste smaki. Nie wiem, czy to jest normą, ale podczas naszej wizyty w Łączniku goście otrzymali gratis dzbanek wody z miętą. Jeżeli miałoby się to utrzymać to ogromny plus za to dla lokalu.

Łącznik w Łodzi

Łącznik w Łodzi

Łącznik w Łodzi

Łącznik w Łodzi

Dobre miejsce na spotkanie

Podsumowując, nie jest źle, tylko brak oznaczeń skutecznie utrudnia dotarcie tam, przez co część ludzi może zrezygnować z odwiedzenia lokalu Łącznik w Łodzi. Jest to ciekawe miejsce na spotkania w gronie przyjaciół, nawet na spotkanie biznesowe. Zobaczymy w jakim kierunku rozwinie się to dalej.

Łącznik w Łodzi

Łącznik w Łodzi

Łącznik w Łodzi

Łącznik w Łodzi

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także