Cały czas wierzymy, że mamy 18 lat. No dobra. 18+5. 23 urodziny. Kiedy to minęło? 🙂 Kolejne urodziny czas zacząć.

Kolejne urodziny

 Szlakiem 5 wielkopolskich miast

 10 powodów, żeby zacząć podróżować

 Dlaczego letni wypoczynek nie musi być nudny?

Kolejne urodziny – kiedy to zleciało?

Z każdym rokiem człowiek zdobywa nowe doświadczenia, zmieniają się jego poglądy na różne kwestie. Nie inaczej jest w naszym przypadku. 5 lat pełnoletności. Nie wiemy, kiedy to zleciało. 16 listopada to dla nas ważny dzień. Właściwie 16. dzień każdego miesiąca jakoś zaznacza się w naszym życiu. Czy i Wy tak macie ze swoimi datami urodzin? No np. 16 maja pojechałyśmy do Warszawy, a 16. lipca pierwszy raz wyruszyłyśmy na Dolny Śląsk. Czy to nie dziwne? Zupełnym przypadkiem w te dni znalazłyśmy się w określonych miastach i przeżywałyśmy kolejne przygody życia.

Ostatni rok najbardziej owocny z wszystkich 23

Ostatni rok był dla nas owocny pod względem wyjazdów, rozwoju osobistego i studiów. Jesteśmy na ostatnim roku studiów magisterskich, mamy nadzieję, że w lipcu uda nam się obronić. A potem będzie trzeba rozejrzeć się za jakimś zajęciem na całe życie. Wiecie, że podobno rosyjski jest zodiakalnie z nami związany? Tak mamy zapisane w gwiazdach. Jeżeli i reszta rzeczy, które astrolog nam przepowiedział, się spełni, będziemy najszczęśliwszymi kobietami na tej planecie.

Walczmy o swoje marzenia

Czy wierzymy w takie ,,cuda”? W jakiejś części na pewno. Wiadomo, że jeżeli sami o coś nie zawalczymy, z nieba nam nie spadnie. My walczymy o to, aby robić to, co czynimy z pasją, spełniać się w tym, być szczęśliwym. Kolejne urodziny to pewnie czas do zadumy, że już czas na rodzinę, dzieci. To chyba nie najlepszy moment dla nas. Chcemy się rozwijać, kształcić, poszerzać horyzonty. I taki będzie następny rok.

Najlepszy prezent, jaki możemy od Was otrzymać

A jeżeli chcecie zrobić nam prezent na kolejne urodziny, powiedzcie jednemu znajomemu o naszym blogu 😉 Zachęcamy też do zapisu się na nasz newsletter, możliwość istnieje pod każdym wpisem. Dzięki! Ach. I oczywiście zapraszamy Was na urodzinowy tort. Szef kuchni proponuje dziś tartę z budyniową pianką i owocami. Co Wy na to? My już się zajadamy.

NEWSLETTER Pojedztam.pl

Pozwolicie, że napiszemy jeszcze kilka słów na temat newslettera. Jeżeli go zasubskrybujecie, to nie będzie tak, że każdego dnia na Waszą skrzynkę będzie trafiała informacja o wpisie. Nie. Raz w tygodniu, w każdy wtorek rano dostaniecie zbiorcze podsumowanie, a ostatniego dnia miesiąca propozycję wycieczki do wybranego przez nas miasta, łącznie z tym, co warto zobaczyć, gdzie zjeść i jakie atrakcje czekają w okolicy. Zachęciłyśmy? Zapisać można się pod każdym wpisem.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

 

Zobacz także