Jesteśmy na półmetku. Z serii kioskowej ,,Wszystkie kolory miłości” dziś chciałabym przedstawić Wam 9 z 17 powieści Nicholasa Sparka pt. ,,I wciąż ją kocham”.

,,I wciąż ją kocham" Nicholas Sparks

 ,,Noce w Rodanthe” Nicholas Sparks

 ,,Jesienna miłość” Nicholas Sparks

 ,,Najdłuższa podróż” Nicholas Sparks

John Tyree i Savannah Lynn

Można by powiedzieć, że John Tyree i Savannah Lynn spotkali się przypadkiem, ale czy przypadkiem los nie postanowił postawić ich na swojej drodze? Wiem, jak to brzmi, ale posłuchajcie sami. Przez przypadek torebka dziewczyny znajduje się w wodzie, a winowajca nie ma najmniejszej ochoty zapobiec tragedii. Wówczas do akcji włącza się służący w piechocie lądowej John, który wyławia zgubę. Dziewczyna w podziękowaniu zaprasza go na spotkanie z grupą młodych osób, wolontariuszy Habitat for Humanity, budujących domy dla potrzebujących. Jak można się domyślić, uczucie kwitnie. Niestety, mężczyzna ma niewiele czasu. Musi wracać do wojska.

,,I wciąż ją kocham” Nicholas Sparks

Czy związek na odległość ma szansę bytu? Nicholas Sparks po raz kolejny pokazuje, że miłość ma różne odcienie. ,,I wciąż ją kocham” to przepiękna historia o miłości, która połączyła Savannah i Johna. Jest tylko jeden szkopuł – chłopak należy do wojska, nie wyobraża sobie nie przedłużyć służby w czasie, gdy robią to wszyscy jego towarzysze. A dziewczyna, czy będzie w stanie tyle czekać? Czy nie postanowi ułożyć sobie życia na nowo, tym bardziej, że wokół znajduje się przyjaciel, który czuje do niej coś więcej, niż zwykłą sympatię? Mimo, że czytałam już kiedyś tę książkę, postanowiłam zapoznać się z nią ponownie. Po pierwsze, nieco zatarła mi się fabuła, a po drugie, postanowiłam sobie, że przeczytam wszystkie 17 książek wybitnego amerykańskiego pisarza.


Pierwsza noc pełni księżyca

,,I wciąż ją kocham” Nicholas Sparks to kolejna przepiękna historia stworzona przez pisarza, który zdobył rzesze czytelników na całym świecie. Szczerze przyznam, że cieszę się, że na półce czekają kolejne 3 książki z cyklu ,,Wszystkie kolory miłości”, bo ciekawa jestem, co tym razem przygotował dla swoich czytelników mistrz pióra. Mimo, że nie miałam tego w planach, tę pozycję przeczytałam w jedno popołudnie. Nie potrafiłam się od niej oderwać, dzięki wciągającej historii miłości, niepewności, zwątpienia, realizowania marzeń, pokonywania własnych słabości. Nie mogło być inaczej, zakończenie znów wycisnęło łzy z moich oczu.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także