Hotelowe apartamenty czy pokoje wieloosobowe? Co wybierasz? My zdecydowanie tę pierwszą opcję. Bez dwóch zdań.

Hotelowe apartamenty czy pokoje wieloosobowe?

Apartamenty Baszta w Gdańsku

Czym kierować się przy wyborze noclegu?

Jak znaleźć tani nocleg?

Na co wydaje się najwięcej na wyjazdach?

Może Ty tak nie masz, ale jak wiadomo, wyjątek tylko potwierdza regułę. W naszym przypadku najwięcej pieniędzy podczas każdego wyjazdu idzie zdecydowanie na jedzenie i noclegi. No nie umiemy jakoś się ograniczać, a, z drugiej strony, od pewnego czasu nie mamy też na to specjalnej ochoty. Nie po to ciężko pracujemy całymi miesiącami, by podczas tych kilku dni wypoczynku nie móc pozwolić sobie na spanie w jakimś lepszym miejscu, prawda?

Hotelowe apartamenty czy pokoje wieloosobowe?

Hotelowe apartamenty czy pokoje wieloosobowe? My zdecydowanie wybieramy tę pierwszą opcję. O ile jesteśmy w stanie przemęczyć się z łazienką na korytarzu, o tyle na pewno więcej nie skusimy się na spanie w pokojach wieloosobowych. Popełniłyśmy ten wyjazd kilka lat temu podczas wyjazdu do Katowic i nie wspominamy tego najlepiej. Nigdy nie wiadomo na kogo się trafi. Nam na szczęście się nic wtedy nie stało, ale postanowiłyśmy już więcej nie oszczędzać.

Czy jest sens oszczędzania na noclegach?

Jeżeli warunki są zbliżone, to może i tak. O wiele gorzej jest, gdy do jako takich warunków naprawdę sporo brakuje. Podczas naszych ostatnich wycieczek skupiamy się na spaniu w apartamentach, bowiem rezerwując nocleg odpowiednio wcześnie cena jest naprawdę bardzo zbliżona do tych z łazienką na korytarzu. Nie najważniejsze jednak jest to, gdzie będziecie spać, ale to co zobaczycie i przeżyjecie. Z całego serca zachęcamy Was do odbywania bliższych i dalszych podróży.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także