Wiedziałyśmy, że w Łodzi spędzimy dwa dni. Musiałyśmy więc poszukać noclegu. Nasz wybór padł na Hotelik Relax w Łodzi (ul. Piotrkowska 192) i już teraz wiemy, że nie był to ostatni raz.

Hotelik Relax w Łodzi

 Ogród Botaniczny w Łodzi

 ZOO w Łodzi

 Hotel Polonia Palast w Łodzi

Hotelik Relax w Łodzi

Do wyboru są pokoje jedno- i dwuosobowe, ze wspólną lub osobną łazienką. My skusiłyśmy się na dwuosobowy z osobną łazienką (cena za noc 120zł), dodatkowo można zjeść rano śniadanie (10zł/osobę). Świetlica połączona z kuchnią jest otwarta, w każdej chwili można zaparzyć sobie herbatę, co jest na pewno dużym plusem, gdy chcemy napić się ciepłego napoju.

Schludne pokoje

Odnośnie pokoi widać, że są bardzo zadbane, schludne, przytulne, takie domowe. Hotel zadbał także o to, aby nie zabrakło ręczników oraz mydła. Jest to na pewno kolejną zaletą, gdyż nie trzeba tego ze sobą wieźć. Doba hotelowa zaczyna się o 14.00., a kończy o 12.00. Duży plus za telefon dwa dni przed rezerwacją, aby upewnić się, że przyjazd jest aktualny. Dzięki specjalnemu hasłu, które znajduje się w pokoju, możemy korzystać z Wi-Fi. Małym minusem jest fakt, że głos trochę się niesie i w chwili, gdy inni goście hotelu wracają po nocy mogą przeszkodzić nam w śnie.

Blisko od centrum

Gdy szukałyśmy hotelu zwracałyśmy uwagę przede wszystkim na wygląd pokoju. Wiadomo, cena jest także ważna, jednak w tym przypadku nie najważniejsza. Wiedziałyśmy, że na pewno nie będziemy chciały spać w żadnym schronisku, więc nasz wybór padł na Hotelik Relax w Łodzi. Obsługa jest tutaj bardzo miła i choć spędziłyśmy tam tylko jedną noc następnym razem także zdecydujemy się na nocleg na Piotrkowskiej 192, gdyż uważamy, że warto.

Hotelik Relax w Łodzi

Hotelik Relax w Łodzi
Hotelik Relax w Łodzi
Hotelik Relax w Łodzi

Zobacz także