W Kielcach zdarzyło nam się być dwa razy w życiu – raz podczas ogólnopolskiego Zlotu Harcerstwa, drugi raz teraz na wycieczce po południowej Polsce.

Hostel Bartek w Kielcach

 Tani nocleg w Sandomierzu

 Tani nocleg w Zamościu

 Pokoje gościnne Jodełka w Lublinie

Przepiękne Kielce

Kielce po raz pierwszy odwiedziłyśmy już 10 lat temu, w 2007 roku na Zlocie z okazji 100-lecia skautingu. Od nas to prawdziwa podróż w tamte rejony – blisko 350 kilometrów, więc od tamtego czasu nie udało nam się już do Kielc dotrzeć. Z tego co pamiętamy sprzed 10 lat, za wiele nie udało nam się wtedy zobaczyć, bo jednak zajęcia odbywały się głównie na dużym polu, a nie w mieście. Możemy się jednak mylić. Pamięć w końcu jest ulotna. Niemniej, bardzo cieszymy się, że po dekadzie udało nam się do Kielc wrócić. Wszystkie najważniejsze zabytki znajdują się w ścisłym centrum, a nas miasto zachwyciło już od pierwszej chwili, gdy dotarłyśmy do niego wieczorową porą.

Hostel Bartek w Kielcach

Hostel Bartek w Kielcach

Hostel Bartek w Kielcach

Hostel Bartek w Kielcach

Hostel Bartek w Kielcach ugościł nas na jeden nocleg, który spędziłyśmy w tym pięknym mieście. Wybierając to lokum brałyśmy pod uwagę bardzo bliską odległość od centrum oraz, nie ukrywajmy, cenę za pokój, gdyż 6-dniowa wycieczka jednak nieco nas zrujnowała. Cena za pokój 2-osobowy to koszt 70 złotych ze wspólną łazienką. Do dyspozycji jest czajnik oraz dużo gniazdek do ładowania urządzeń. Jest to niezwykle cenne, gdy mamy dużo sprzętów. W każdym pokoju znajduje się także telewizor i łóżko małżeńskie lub dwa pojedyncze łoża. Budynek znajduje się nieco w bramie, jednak znając numer domu, niezwykle łatwo tam trafić.

Hostel Bartek w Kielcach

Hostel Bartek w Kielcach

Hostel Bartek w Kielcach

Bardzo blisko do centrum

Jak już wspomniałyśmy, Hostel Bartek w Kielcach znajduje się niezwykle blisko centrum, co jest dla turystów niebywałym ułatwieniem. Cena za pokój jest też więcej niż okazyjna, więc naprawdę warto skorzystać z takiej okazji. Jak za tę cenę, jest naprawdę bardzo czysto i dość elegancko. Nie potrafiący się zachować goście mogą trafić się nawet w najbardziej ekskluzywnym miejscu. Hostel Bartek w Kielcach to jedno z tych miejsc noclegowych, które możemy Wam polecić z czystym sumieniem. Najważniejsze dla nas jest to, by przespać się w dość eleganckim wnętrzu, nie oczekując wielkich luksusów. Na rynek czeka nas niecały 10-minutowy spacer.Booking.com


Hostel Bartek w Kielcach

Hostel Bartek w Kielcach

Hostel Bartek w Kielcach

Hostel Bartek w Kielcach

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także