Dość aktywnie wśród moich znajomych śledzę aktywność dotyczącą polubień ciekawych stron, zwłaszcza tych dotyczących restauracji. Tak się złożyło, że kiedyś przypadkowo polubiłam Hanza Cafe w Toruniu (Piekary 28). Chyba wiecie, co się działo, gdy dowiedziałam się, że znajduje się ona w Toruniu?

Hanza Cafe w Toruniu

 Żywe Muzeum Piernika w Toruniu

 Dom Eskenów w Toruniu

 Muzeum Ratuszowe w Toruniu

Pierwsze wejście

Niewątpliwym plusem tego miejsca jest to, że znajduje się naprawdę blisko naszego punktu docelowego, dlatego postanowiłyśmy wybrać się tam z Mamą Ka. Menu zostało wypisane na specjalnej tablicy, dość ciekawe rozwiązanie. Pojawiłyśmy się tam ok.17 i okazało się, że został już jedynie Piernik przekładany marmoladą, na który się skusiłam. Zeszłyśmy na dół, gdzie znajduje się sala przygotowana dla gości.

Hanza Cafe w Toruniu
Hanza Cafe w Toruniu

Hanza Cafe w Toruniu

Jak możecie zauważyć na zdjęciach, znajdują się tam dwa rodzaje krzeseł. Z pewnym wahaniem zajęłyśmy miejsce na tych składanych. Co prawda, do końca wizyty obawiałam się, że jednak może nie wytrzymać mojego ciężaru 😛 Jednak spokojnie, w sali znajdują się również drewniane krzesła, na których także można usiąść. Niewątpliwie na uwagę zasługują przepiękne obrazy, które zdobią całe pomieszczenie. Na terenie Hanza Cafe w Toruniu znajduje się bezpłatny dostęp do WiFi.

Hanza Cafe w Toruniu
Hanza Cafe w Toruniu

Mnóstwo spotkań

W lokalu odbywa się mnóstwo spotkań biznesowych z naprawdę różnych kategorii, więc warto się tam wybrać i uważnie śledzić profil restauracji na Facebooku. Miałyśmy okazję brać w kilku z nich udział – jedne były ciekawsze, inne – mniej, jednak ryzyko jest wliczone w cenę. Niemniej, na tego typu prelekcjach zawsze można dowiedzieć się czegoś nowego, czy poznać nowe osoby. Czas spędzony na tego typu wydarzeniach nie powinien być uznany za stracony.

Hanza Cafe w Toruniu
Hanza Cafe w Toruniu
Hanza Cafe w Toruniu
Hanza Cafe w Toruniu
Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także