Gdzie zorganizować piknik? Oto jest pytanie. Postaramy się podsunąć Ci kilka opcji, bo lipiec i sierpień to miesiące ze wszech miar piknikowe.

Gdzie zorganizować piknik?

 Szarlotka na kruchym spodzie

 Kopiec kreta

 Ciasto jogurtowe z jabłkami

Gdzie zorganizować piknik?

Gdzie zorganizować piknik? Oto jest pytanie. Tak naprawdę osoby, mieszkające w mieście mogą mieć z tym pewien problem, jeśli nie mają działki, czy innego ogródka. Na szczęście, nie trzeba się tym zbytnio martwić, gdyż w niektórych parkach odbywają się śniadania na trawie lub inne tego typu imprezy. Myślimy, że nie będzie problemu, jeśli w tym samym miejscu zorganizujecie swoje małe przyjęcie. Na pewno będzie znakomicie.

Łąka, działka, las, park?

Łąka, działka, las, park – wszystkie te miejsca będą idealne do tego, by zorganizować w nich piknik. Wystarczy tylko odrobina dobrych chęci i wypad z rodziną mamy gotowy. Osobiście najchętniej byśmy wybrały opcję pierwszą drugą i czwartą z uwagi na to, ze podczas pobytu w lesie możemy dorobić się kleszcza. Pamiętajcie o tym, że zanim wyjedziecie do lasu, czy innego miejsca, w którym mogą pojawić się niechciani ,,goście” warto popsikać się różnymi specyfikami, odstraszającymi te owady.

Każde miejsce, które wybierzesz, będzie idealne

Tak naprawdę każde miejsce, które wybierzecie będzie idealne na piknik, bo najważniejsze w tej formie spędzania wolnego czasu jest to, że jesteście razem z bliskimi Wam osobami – rodziną, czy przyjaciółmi. Oprócz jedzenia, możecie zabrać także gry planszowe, czy UNO, które, po pierwsze, dostarczą Wam rozrywki, a, po drugie, zintegrują paczkę przyjaciół. Mamy wrażenie, że piknik nie jest aż tak popularną formą spędzania czasu, jak jeszcze kilka lat temu, bo przecież dziś jest Internet. Po co wychodzić z domu, skoro można pogadać przez Neta? Z drugiej strony zaś wszechogarniający trend na życie w trybie slow life, slow food, slow… To wszystko powoduje, że ludzie uciekają od zgiełku miasta i z chęcią zaszywają się w leśnej ciszy. Ciekawe jesteśmy, gdzie Ty zorganizowałbyś piknik? A może w ogóle byś się na niego nie wybrał?

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także