Burgery mogłybyśmy jeść bardzo często. Nie we wszystkim miejscach jednak da się je zjeść, bo bywają bardzo niesmaczne. Gdzie zjeść smaczne burgery?

Gdzie zjeść smaczne burgery?

 Kuranty Bistro w Toruniu

 Wół i Krowa w Szczecinie

 SurfBurger w Sopocie

Gdzie zjeść smaczne burgery?

Jak już pewnie wiecie, do burgerów z sieciówek nigdy nie byłyśmy przekonane. Wszystko zmieniło się kilka lat temu, kiedy odwiedziłyśmy Kuranty Bistro w Toruniu. Nigdy nie miałyśmy większego problemu, by wybrać wersję wegetariańską, czy z wersji standardowej poprosić o usunięcie mięsa. Burgery są przepyszne, jeśli są wykonane ze świeżych składników, dobrze doprawione i zapadają w pamięć na długo. Jedzenie z poniższych 3 miejsc takie właśnie jest.

Kuranty Bistro w Toruniu

Kuranty Bistro w Toruniu odwiedzamy regularnie od 3 lat. Mieszkając w grodzie Kopernika, potrafiłyśmy tam wpadać nawet raz w tygodniu. Stały zestaw – francuski burger z żurawiną, kozim serem, rukolą – ten smak pozostaje na długo w pamięci. Martyna zazwyczaj wybierała klasyczne smaki, decydując się na dodatki pomidora, sałaty itd. Czasem wybierałam miesięczne propozycje Kurantów Bistro, gdzie co miesiąc był inny burger jako dodatkowy w karcie menu. Wczoraj znów tam byłyśmy. Jest równie pysznie, jak wiosną!

Wół i Krowa w Szczecinie

Odwiedzając dane miasto, czy miejsce, wyrabiamy sobie o nim opinię na podstawie kilku zmysłów – smaku, wzroku, węchu. Wół i Krowa w Szczecinie oczarował nas jeszcze przed wyprawą do tego miasta. Gdzieś w Internecie przeczytałyśmy opinię, że to miejsce z pysznymi burgerami. Polecamy. Połączenie sera z żurawiną i chrzanem – fantastyczne! Do tego frytki. Wychodząc z lokalu bałyśmy się, że nie dowleczemy się do hotelu. Takie to było dobre. Czasem pytam Martynę, czy wyskoczymy znowu do Szczecina, choćby po to, by znów spróbować tych smakołyków. Może kiedyś w końcu się zgodzi.

SurfBurger w Sopocie

Istna trójmiejska perełka. O SurfBurgerze słyszałyśmy sporo od znajomych, ale dopiero wracając ze spotkania A może nad morze? Z książką w tym roku postanowiłyśmy zajrzeć do sopockiej miejscówki. Wybrałyśmy burger wegetariański, przepyszny! Później zabrałyśmy naszych harcerzy na Garncarską w Gdańsku, byli zachwyceni. Wtedy zdecydowałam się na wersję z ananasem, ale bez mięsa. Uwierzcie na słowo, mogłybyśmy przenieść się do Trójmiasta, koniecznie blisko SurfBurgera!

Toruń, Szczecin, Sopot, Gdynia, Gdańsk – same nie wiemy, które są lepsze. Wszystkie wyjątkowe, świeże, przepyszne! A jakie inne miejsca, gdzie zjeść smaczne burgery, możecie nam polecić?

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także