Mamy ulubione restauracje, ale ta jedna przebija wszystkie inne, w których miałyśmy okazję bywać. Gdzie na burgery? Tylko do Gdańska do SurfBurger!

Gdzie na burgery?

 Wypas w Poznaniu

 Central Coffee Perks w Toruniu

 Burger Strefa w Bydgoszczy

Uwielbiamy Trójmiasto

Nasza miłość do Trójmiasta ma w sumie kilka lat. Wcześniej bardzo często odwiedzałyśmy nasze polskie morze. Byłyśmy nad nim co roku, w naprawdę różnych miejscowościach. Z Trójmiastem jednak jakoś nigdy nie było nam szczególnie po drodze. Wszystko zaczęło się na studiach, kiedy to zaczęłyśmy kultywować zwyczaj odwiedzania Neptuna co najmniej raz w roku. Czasem udawało nam się tam być nawet kilkukrotnie. Pewnego razu trafiłyśmy do SurfBurgera, było to po sopockim spotkaniu miłośników książek. Przepadłyśmy!

Gdzie na burgery? Tylko do Gdańska do SurfBurger!

SurfBurger ma nad morzem kilka miejscówek, nam dane było jadać w tych w Sopocie i Gdańsku blisko Dworca PKP. Mimo tego, że burgery w Sopocie są naprawdę smaczne, to te w Gdańsku biją wszystkie inne na głowę. Nie dane nam było jeść nigdzie tak smacznych bułek z dodatkami, choć od czasu do czasu lubimy sobie takie przekąsić. Paulina jak zwykle kusi się na wersję wegetariańską, za to Martynie bardzo posmakowała wersja z grillowanym kurczakiem. Wszystko jest naprawdę pyszne! Po jednym burgerze jesteśmy już pełne, ale zawsze jest nam żal, że tak szybko już tam nie wrócimy.

Po co jechać do Gdańska? Na burgera 🙂

Podczas wycieczki do Gdańska wzięłyśmy tam naszych harcerzy, którym to miejsce także bardzo przypadło do gustu. Bardzo cieszyłyśmy się, gdy okazało się, że Zlot z okazji 100-lecia harcerstwa w Polsce odbywa się na Wyspie Sobieszewskiej w tym mieście. Oznaczało to, że na pewno trafi się okazja, by zajrzeć do naszej ulubionej burgerowni. Byłyśmy tam dwa razy i strasznie żałujemy, że z okolic Gniezna jest tam tak daleko 🙂 W najbliższe wakacje na pewno wybierzemy się tam co najmniej raz, gdyż naprawdę jest pysznie. Warto skorzystać z promocji w któryś dzień, kiedy są obniżki na wszystkie burgery.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także