Ciekawi, co dało nam blogowanie? Spójrzcie.

Gdyby nie blog...

 Zajmuj opłacone miejsce

 Wycieczka na Śląsk

 Migawki z Wrocławia

Gdyby nie blog…

…nigdy byśmy nie zobaczyły tych wszystkich miejsc, w których byłyśmy przez ostatni rok. Serio. Zawsze wydawało nam się, że nie potrafimy się same zorganizować i gdzieś pojechać.  Bo się zgubimy (okazało się,  że nawigacja w komórce jednak istnieje), pomylimy pociągi (na pierwszym roku studiów wsiadłyśmy nie do tego,  co trzeba. Na szczęście zorientowałyśmy się zanim ruszył ;)), a właściwie to gdzie my mamy jechać (w domyśle – wszędzie daleko). Okazało się jednak, ze blog jest świetna motywacja,  żeby w końcu ruszyć się sprzed kompa i pojechać gdziekolwiek dalej, niż do rodzinnego domu.

Gdyby nie blog…

…nigdy nie poznałybyśmy tylu wspaniałych osób.  Z pasją,  zaangażowanych w to, co robią,  oddanych w mniejszym, czy większym stopniu blogowaniu. Godzące pracę z rodziną i rozwijaniem pasji.  To ludzie,  z którymi można gadać godzinami. A na koniec najfajniejsze są spotkania z nimi w realu. O, np. jak to ostatnie z Anią.

Gdyby nie blog…

…nigdy nie miałybyśmy wiedzy z zakresu reklamy, marketingu, public relation i kreowania swojego wizerunku w sieci. O SEO może nie będziemy wspominać. Blogowanie sprawia, że cały czas chcemy pogłębiać swoją wiedzę,  niekoniecznie tylko z dziedziny, której dotyczy strona.

Gdyby nie blog…

…nie miałybyśmy ambicji. Wiecie, jak to jest, równa się do lepszych od siebie. Nie chodzi o chorą rywalizację i zawiść, bo ONA MA LEPIEJ ODE MNIE. Zjem ją. Nie. Chodzi o zdrowe stymulowanie do rozwoju, zarówno siebie, jak i swojego miejsca w sieci. Nie wierzycie? Z każdym miesiącem rozwijamy się też pod względem wpisów, chcąc zaserwować Wam coś świeżego, a najważniejsze, aby było to coś, co wniesie jakąś wartość do Waszego życia. Poznanie nowego miejsca, przeczytanie książki wartej uwagi. Cokolwiek.

Realne korzyści

Jeżeli więc zastanawiasz się, co może dać ci blogowanie, nie myśl nad tym dłużej. Wiadomo, są lepsze i gorsze momenty. Jak w każdym zawodzie. Jeżeli jednak zajmiecie się tym na poważnie, w krótkim czasie podszkolicie się z kilku dziedzin, o których, być może, do tej pory nie mieliście nawet pojęcia. Nie wierzysz? Sprawdź 🙂

Zobacz także