,,DIY. Zrób to sama” Mariola Szymańska to pozycja, które może spodobać się wielbicielom rękodzieła. Sprawdź, czy też należysz do tej grupy.

,,DIY. Zrób to sama" Mariola Szymańska

 Ozdoby świąteczne DIY

 Królik i koszyk origami DIY

 Jak zrobić przypinki DIY?

Prace ręczne kręcą nas od zawsze

Od kiedy tylko pamiętamy, zawsze uwielbiałyśmy prace ręczne. Wszelkiego rodzaju plakaty, referaty, albumy ze zdjęciami, domki a’la Biskupin nie nastręczały nam większych trudności. Koleżanki śmiały się, że kuleczki z krepy mamy chyba narobione na zapas w słoikach 🙂 Nie, nie miałyśmy. Nie zmienia to faktu, że wszelkiego rodzaju prace ręczne bardzo nas fascynowały. Od kilku lat zajmujemy się ozdobami origami. W celu poszerzenia wiedzy, a także z ciekawości skusiłyśmy się na ,,DIY. Zrób to sama” Mariola Szymańska.

,,DIY. Zrób to sama” Mariola Szymańska

Książka została wydana w sztywnej oprawie i podzielona na 5 działów. Poznamy przepisy na robótki ręczne w kategoriach: Stylówka, Pokój nastolatki, Biżuteria, Kosmetyki oraz Prezenty. Wszystko zostało bardzo dokładnie objaśnione. Z tego, co się orientowałyśmy, potrzebne materiały zazwyczaj nie są trudne do zdobycia. Niektóre przepisy możemy wykonać z marszu, gdyż nie nastręczają przygotowania nie wiadomo jakich akcesoriów. Poznamy recepturę na zrobienie serduszka ombre, przyborników po puszkach po farbie, czy walentynkowego serduszka. Prace są naprawdę różnorodne, więc każdy powinien znaleźć coś inspirującego dla siebie.


Literatura fachowa też się przydaje

W dobie ogólnej fascynacji Internetem naprawdę trudno znaleźć coś, czego by nie można w jego czeluściach wyszukać. Podobno w nim nic nie ginie, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by mieć ,,DIY. Zrób to sama” Mariola Szymańska w domu na własność. W każdej chwili można do książki zajrzeć, spojrzeć, co ciekawego możemy wykonać w wolnej chwili. Publikacja sprawdzi się także doskonale w roli prezentu dla wszystkich tych, którzy interesują się rękodziełem. Choć rzadko sięgamy po fachową literaturę, nie umniejszamy zasług autorki, jakie wykonała, przygotowując tę pozycję dla lubiących rękodzieło i chcących stworzyć coś nowego, czasami z niczego.

,,DIY. Zrób to sama" Mariola Szymańska

,,DIY. Zrób to sama" Mariola Szymańska

,,DIY. Zrób to sama" Mariola Szymańska

,,DIY. Zrób to sama" Mariola Szymańska  ,,DIY. Zrób to sama" Mariola Szymańska

,,DIY. Zrób to sama" Mariola Szymańska

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także