=Daj się pochłonąć spotkaniom autorskim. Dzięki temu ulubieni pisarze staną się bliżsi i bardziej namacalni, niż bez spotkania w realu.

Daj się pochłonąć spotkaniom autorskim

 Spotkanie z Adamem Wajrakiem i Tomaszem Samojlikiem w Trzemesznie

 Spotkanie z Krystyną Mirek w Wągrowcu

 Spotkanie autorskie z Katarzyną Zyskowską-Ignaciak

Targi Książki, Festiwale…

Choć książki w większej ilości towarzyszą nam od początku studiów licencjackich, kiedy to miałyśmy mnóstwo czasu na czytanie, we wcześniejszych latach także nie stroniłyśmy od słowa pisanego. Jednak to rok 2011 okazał się momentem przełomowym w naszym życiu. Od tamtej pory udało nam się wziąć udział w kilku spotkaniach autorskich. Dwukrotnie uczestniczyłyśmy w Festiwalu Kryminalnym Granda w Poznaniu, w Salonie Ciekawej Książki w Łodzi. Brałyśmy udział w Targach Książki w Poznaniu i Warszawie. Udało nam się wziąć udział w spotkaniu autorskim z Magdaleną Witkiewicz w Ciechocinku, z Katarzyną Zyskowską-Ignaciak w Łodzi. Z Iwoną Chmielewską w Toruniu, z Krystyną Mirek w Wągrowcu oraz  Adamem Wajrakiem i Tomaszem Samojlikiem w Trzemesznie. To jednak nie wszystko.

Jest wiele możliwości

Spotkać z autorem można się nie tylko przy okazji spotkań autorskich, ale także różnego typu literackich festiwali czy targów książki. W ten sposób udało nam się zdobyć autografy od Nataszy Sochy, Remigiusza Mroza, Alka Rogozińskiego, Gai Grzegorzewskiej. Marty Obuch, Ryszarda Ćwirleja, Katarzyny Michalak, Liliany Fabisińskiej, Pawła Beręsewicza. Marcina Przewoźniaka, Katarzyny Bajerowicz, Lidii Miś, Emilii Kiereś, Joanny Krzyżanek i jeszcze pewnie kilku innych osób, których teraz nie możemy sobie przypomnieć.

Daj się pochłonąć spotkaniom autorskim

Nie piszemy tego wszystkiego po to, by się pochwalić, gdzie to nie byłyśmy i kogo nie spotkałyśmy. Coś wręcz odmiennego jest naszym celem. Mamy do Was jedną prośbę – Daj się pochłonąć spotkaniom autorskim. Festiwale książkowe czy spotkania z poszczególnymi pisarzami są organizowane w praktycznie każdym większym mieście. Koszty dojazdu nie są zawsze wcale aż tak wysokie, jak mogłoby się wydawać, tym bardziej, że podczas literackiego spotkania można spotkać zazwyczaj aż kilkudziesięciu różnych twórców. Daj się pochłonąć spotkaniom autorskim. Dzięki temu autor będzie dla Ciebie nie tylko anonimowym twórcą, którego nazwisko kojarzysz, ale żywą postacią, z którą miałeś okazję zamienić kilka zdań.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także