Znasz urządzenie, którego bateria bez używania wytrzyma 6 miesięcy? Nie? Mamy na to sposób. Sprawdź, jak z tym zadaniem poradzi sobie Czytnik InkBook Classic 2.

Czytnik InkBook Classic 2

 Książki z motywem świątecznym

 31 książkowych propozycji na każdy dzień maja

 Letnie wakacyjne lektury

Zakup planowany od dawna

Pierwszy i w sumie ostatni tablet kupiłyśmy chyba już dobre 5 lat temu. Od zawsze służył nam on przede wszystkim do czytania e-booków, jednak z biegiem czasu stawało się to coraz mniej wygodne. Nie ukrywamy, że z zamiarem kupna czytnika nosiłyśmy się od dawna. Nie chciałyśmy jednak wydać na niego więcej niż ok. 350 złotych. Jednym ze sprzętów, który trafił w nasze gusta pod względem cenowym i jakościowym był czytnik InkBook Classic 2. Mimo tego, że zakupu dokonałyśmy na końcu listopada 2017 roku, tak naprawdę zaczęłyśmy go używać dopiero całkiem niedawno.

Czytnik InkBook Classic 2

Jak to zwykle bywa, zaraz po otrzymaniu przesyłki naładowałyśmy czytnik do pełna, zainstalowałyśmy aplikację Legimi i przestałyśmy się nim interesować. Jakoś wystarczała nam komórka z tabletem. Możecie sobie wyobrazić, jakie było nasze zdziwienie, gdy po pół roku nie używania sprzętu okazało się, że on nadal działa i jeszcze ma dość sporo baterii! Pogłoski o długim czasie trzymania baterii okazały się prawdą. Czytnik InkBook Classic 2 całkowicie naładowany z powodzeniem starczy na kilka przeczytanych książek. Dzięki przyciskom po prawej stronie możemy cofać i przesuwać strony o +/-1. Przesuwanie palcem nie do końca się sprawdza, bo czasem przeskakują o dwie strony. Jedyną wadą może być to, że czytnik Inkbook Classic 2 nie ma podświetlanego ekranu.

Legimi – doskonałe dopełnienie sprzętu

Legimi to wspaniałe dopełnienie tego sprzętu. Zainstalowanie aplikacji jest bardzo proste. Koszt miesięczny nieograniczonego dostępu do e-booków i audiobooków to niecałe 40 złotych miesięcznie. Czyta się naprawdę bardzo przyjemnie, można sobie ustalić wielkość czcionki, interlinie. Biorąc pod uwagę, że za czytnik zapłaciłyśmy niecałe 350 złotych, aplikacja z książkami wydaje się być ciekawym sposobem na sporą ilość lektur w niskiej cenie.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także