Czytanie w sprzyjających okolicznościach przyrody jest tym, na co czekamy cały rok. Cieszymy się, że wiosenno-letnie dni już są i możemy korzystać z uroków pięknej pogody.

Czytanie w sprzyjających okolicznościach przyrody

 Książki, dla których zarwałabym noc

 31 książkowych propozycji na każdy dzień maja

 Ulubieni pisarze kryminałów

Mamy już dość tej zimy!

Tak naprawdę od zawsze naszą ulubioną porą roku była późna i wczesna jesień, wiosna i wczesne lato. Nie lubimy skwarów, ale nie przepadamy też za pluchą. Kiedyś zimą to był śnieg, a teraz co popada, to już stopnieje i robi się jedna wielka breja. Nie przepadamy za takimi warunkami atmosferycznymi, dlatego też nie mogłyśmy doczekać się ciepłych dni. W okresie wiosenno-letnim dużo czasu poświęcamy na podróżowanie, jednak ten na relaks z książką też się znajdzie.

Z książką na ławeczce

Najbardziej lubimy odpoczywać na łonie przyrody, dlatego wszelkiego rodzaju ławeczki w parkach są w cenie. Odpoczywać można równie dobrze też na balkonie. Zazwyczaj gdy wybieramy się na wycieczkę bierzemy ze sobą książkę lub tablet, by w chwilach odpoczynku można było coś poczytać. Zdarza się też tak, że podczas naszych dalszych podróży premierę ma książka ulubionego pisarza (patrz: Remigiusz Mróz) i wtedy musimy wszystko podporządkować temu, by ją kupić i następnie przeczytać :)) Nie zmienia to jednak faktu, że czytać można zawsze i wszędzie, ale o ile milej jest to robić na łonie natury niż nagrzanym mieszkaniu.

Czytanie w sprzyjających okolicznościach przyrody

Czytanie w sprzyjających okolicznościach przyrody jest tym, na co obecnie możemy sobie pozwolić. Choć czasu z roku na rok jest jakby mniej, a chęci więcej, to i tak pomiędzy pracą i innymi obowiązkami udaje się ukraść kilka chwil na dobrą książkę. Zdarza się też tak, że robimy sobie czytelnicze weekendy, w trakcie których czytamy po co najmniej dwie pozycje. Takie chwile letniego resetu też są potrzebne. Czytanie w sprzyjających okolicznościach przyrody to dla nas lektura na łonie natury, a dla Ciebie? W którym miejscu  najlepiej Ci się czyta?

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także