Rodzice pierwszą działkę z ogródkiem warzywnym postanowili nabyć, gdy miałyśmy 3, czy 4 latka. Od tamtej pory minęło już wiele czasu. Czy wypoczynek na działce to dobry pomysł?

Czy wypoczynek na działce to dobry pomysł?

Jak robić karierę, nie zapominając o własnych potrzebach?

Jeden dzień tylko dla Ciebie

Jak być systematycznym w wykonywaniu codziennych obowiązków?

Zdrowe owoce i warzywa

Nie da się ukryć, że decydując się na ten krok, zwracali uwagę także na to, że wyhodowane na własnym polu owoce, czy warzywa, są o wiele zdrowsze, niż te ze sklepu. Choć miejsce to ulegało wielu przeobrażeniom, dość szybko pojawiły się drzewa gruszy, śliwek, czy brzoskwini. Sadzimy ziemniaki, zbieramy marchew i buraki. Własnoręcznie zebrane plony mają zupełnie inny smak. Kwestią równie ważną pozostaje fakt, że rodzicom po prostu sprawia przyjemność zaglądanie na działkę i doglądanie upraw.

Czy wypoczynek na działce to dobry pomysł?

Czy wypoczynek na działce to dobry pomysł?

Z wiekiem jednak także i im brakuje sił. Zresztą, nawet młodzi potrzebują chwilę odsapnąć. Z tego też względu niebawem po nabyciu działku tata zdecydował się na wybudowanie altany, gdzie mogą trzymać sprzęty potrzebne do uprawy roślin, czy drzew. Szczerze się przyznamy, że i my latem, gdy byłyśmy młodsze szczególnie, lubiłyśmy tam przesiadywać. Obok był dość głęboki basen, gdzie jako małe panny kąpałyśmy się, gdy tylko słońce mocniej zaświeciło. Działka ma powierzchnię prawie 500 m2, więc latem organizujemy tam rodzinne imprezy dla krewnych i przyjaciół.

meble ogrodowe

 

Impreza – tylko w plenerze!

O ile nasze urodziny wypadają w listopadzie, a imieniny w styczniu, co nie sprzyja plenerowym imprezom, o tyle rodzice mają uroczystości latem. Przyjęło się już od kilku lat, że zawsze w okolicach 26 lipca (dniu imienin Mamy), na działkę zapraszani są wszyscy goście. Jest grill, zimne przekąski. Z czasem jednak okazuje się, że miejsc siedzących i stołów może być za mało. Wiadomo, jak to jest. Weselej świętować, gdy ma się z kim. Przeglądając ostatnio Internet, trafiłyśmy na stronę homegarden.com.pl, gdzie oprócz zestawów ,,wypoczynkowych”, można nabyć także np. tunele foliowe. Nic tak nie smakuje, jak pomidory, czy papryki z własnej działki.

meble ogrodowe

 

Zgodzisz się z nami?

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także