Czy smaki sprzed lat wciąż pozostają takie same? Czy czasami nie ulegamy magii wspomnień i wpadamy do restauracji nawet wtedy, gdy ich dania są znacznie mniej smaczne?

Gdzie zjeść smaczne śniadanie w Toruniu?

Pizzeria Milano w Witkowie

Ścisk we Wrześni

Wracamy do ulubionych lokali

Pewnie też tak masz, że lubisz wracać do ulubionych restauracji, lokali, hoteli, miejsc, prawda? Nie jesteśmy w tym względzie wyjątkiem i także lubimy bywać w ,,sprawdzonych miejscówkach”. Ostatnio naszła nas jednak taka refleksja, że te sprawdzone miejsca wcale nie muszą takie być. Owszem, gdy będziemy tam bywać co tydzień pewnie za wiele się nie zmieni. Jeśli jednak wpadniemy tam raz-dwa razy w roku to niestety możemy odczuć skutki tego, że coś nie zagrało.

Ulubiony lokal w Toruniu

Podczas mieszkania w Toruniu miałyśmy swój ulubiony lokal, do którego bardzo często wpadałyśmy. Niestety, wraz z naszymi kolejnymi wizytami odczuwałyśmy spadek formy u kucharzy. Porcja stawały się coraz mniejsze, ceny delikatnie wyższe. Doszło do tego, że na koniec podawali nam bułkę z kapustą za kilkanaście złotych. Podczas ostatniej wizyty w grodzie Kopernika znów postanowiłyśmy tam wpaść. Otrzymałyśmy spaloną na żużel bułkę z popieprzonym ananasem. Chyba nie o to nam chodziło…

Czy smaki sprzed lat wciąż pozostają takie same?

Tak naprawdę nie chodzi nam o szykanowanie, czy wymienianie nazwy tej restauracji. Pewnie nie ona jedna obniżyła poziom podawanych dań. Warto jednak odpowiedzieć sobie na pytanie: Czy smaki sprzed lat wciąż pozostają takie same? Naszym zdaniem nie. Tylko miłe wspomnienia wciąż pchają nas ku temu, by tam zajrzeć i sprawdzić, czy może już wszystko wróciło do normy.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także