Czego potrzebujesz, by zorganizować sobie przenośne biuro? Trzema mieć jakiś specjalne sprzęty, czy wystarczy odrobina dobrych chęci?

Czego potrzebujesz, by zorganizować sobie przenośne biuro?

Jeden zadowolony klient poleci Cię kolejnemu

Jeden dzień tylko dla Ciebie

Jak być systematycznym w wykonywaniu codziennych obowiązków?

Praca na wyjeździe

Od kiedy mamy własną firmę, mamy świadomość tego, że musimy mieć dostęp do Internetu. Cały czas się uczymy tego, żeby nie kupować sobie bardzo ciężkich laptopów, bo one nie nadają się do noszenia. Jakiś rok temu zainwestowałyśmy w mały laptop, bez napędu na płyty, ale typowo ma służyć nam do tego, by można go było wziąć na wycieczkę i chodzić z nim cały dzień po mieście.

Czego potrzebujesz, by zorganizować sobie przenośne biuro?

dostępu do Internetu – jest to pozycja obowiązkowa. My np. niedawno podpisałyśmy umowę na bezlimitowy Internet do komórek, a więc idąc tym tropem możemy nie nosić ze sobą rutera i udostępniać sobie łączność dzięki telefonowi komórkowemu.

lekki laptop – nie musi być bardzo ładny, ani drogi. Ma nam służyć wyłącznie do tego, by móc z niego skorzystać w awaryjnych sytuacjach. My bardzo często bierzemy go na wyjazdy, by mieć łączność odnośnie ubezpieczeń. Możemy na bieżąco wieczorami obrabiać zdjęcia, czy pisać wpisy.

przenośna/lekka drukarka – tego jeszcze akurat nie mamy. Nasza drukarka jest duża, ciężka, ale jej zaletą jest to, że nie trzeba za często napełniać tuszów. Jedna buteleczka starcza na kilka tysięcy kartek.

Wyjazd na wypoczynek czy praca?

W ostatnim czasie bardzo często bijemy się z myślami odnośnie tego, czy wyjeżdżamy odpoczywać, pracować, czy zajmować się wszystkim po trochu. Z założenia chciałybyśmy się totalnie zresetować, jednak wiemy, że na chwilę obecną, biorąc pod uwagę nasze dziedziny działalności, nie jest to do końca możliwe. Wzięcie ze sobą laptopa daje nam to poczucie, że nie będziemy musiały na gwałt szukać kafejki internetowej z Internetem 🙂 A tych, mamy wrażenie, w ostatnim czasie jest jak na lekarstwo.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także