Dzień czwarty wyzwania u Uli i tym razem opowiemy Wam, czego nikt nam nie powiedział o byciu blogerem. Zadanie dosyć ciężkie, no ale. Zacznijmy. Czego nikt Ci nie powie o byciu blogerem?

Czego nikt Ci nie powie o byciu blogerem

 Wyjdź poza schemat

 Nie samym blogiem bloger żyje

 Zrób wizytówki

Wolność

Zdjęcie wybrałyśmy nieprzypadkowo, bowiem kojarzy nam się z wolnością. Dokładnie tak jak blogowanie. Zostało wykonane w Kutnie.

Czego nikt Ci nie powie o byciu blogerem?

A więc tak, że poznamy fantastycznych ludzi wiedziałyśmy. Nie zdajecie sobie nawet sprawy, jak wielką i zaangażowaną społecznością jest blogosfera. Wiadomo, nie każdy spija każdemu z pyszczka, jednak większych wojenek chyba już nie ma. Albo nas przestało to interesować. Weźcie przynajmniej udział w jednym spotkaniu i przepadniecie. Ludzie z szerokimi horyzontami, pomysłem na siebie, na samorealizację. Motywacji można czerpać garściami.

A propo, ostatnio spotkałyśmy się z AwioląWiolą i Angeliką w Tubajce.

Czego nikt Ci nie powie o byciu blogerem? Że polubimy podróże 🙂

Że temat jest w Tobie i należy go tylko odkryć też już powiedział Jason Hunt. Nawet nie zdawałyśmy sobie sprawy, że tak nam tego potrzeba. Wiatru we włosach, przemieszczania się. Trudno nam usiedzieć w miejscu. Lubimy poznawać nowe miejsca, ludzi. Ostatnio doszłyśmy do wniosku, że może dobrze, że w Bydgoszczy nie utworzyli studiów magisterskich, bo wtedy nie byłoby Torunia, dalszych i bliższych wycieczek. Czasem zmiany są dobre.

Blog jako sposób na życie

O blogu jako sposobie na życie też się kiedyś dowiedziałyśmy. Siedzicie sobie w domu, robicie to, co sprawia Wam przyjemność i dodatkowo otrzymujecie za to wynagrodzenie. Nam to bardzo odpowiada i do takiej sytuacji dążymy.

Czego na pewno nie wiedziałyśmy?

Ale temat czego nikt Ci nie powie o byciu blogerem. Nikt nas nie uprzedził, że po zmianie szablonu będziemy edytować wszystkie zdjęcia pod względem wielkości, zmieniały nazwy zdjęć pod wyszukiwarki, układ wpisów. Pocieszamy się tym, że jak raz się to zrobi to inwestycja na lata. Ale cóż to jest ta jedna mała niedogodność wobec wszystkich plusów, które daje blogowanie.

Jeżeli jeszcze nie wiecie 25-26.07. weźmiemy udział w największym chyba spotkaniu blogerów tego lata – See Bloggers

Czego nikt Ci nie powie o byciu blogerem.

Wyzwanie-blogowe_baner_300

Zobacz także