Codzienne porządki nie będą męczarnią. Poznaj iRobot, robot odkurzający, który sam wykrywa bród. Najlepiej przekonaj się o tym sam.

Nikt nie lubi mieszkać w brudzie

Nikt nie lubi mieszkać w brudzie i my też nie jesteśmy pod tym względem wyjątkiem. Prawdą jest, że przy 4-osobowej rodzinie jest co sprzątać, dlatego warto podzielić się domowymi obowiązkami już na samym początku. Jeżeli pracę rozdzieli się na kilka osób, sprzątanie mieszkania/domu nie będzie dla nikogo przykrym obowiązkiem. Najlepiej jest robić to jednocześnie w taki sposób, by nikt nie poczuł się pokrzywdzony, że inni odpoczywają, a on musi pracować. Sprzątanie domu regularnie doprowadzi do tego, że zajmie to zaledwie kilka minut w ciągu dnia.Booking.com

Codzienne porządki nie będą męczarnią

Codzienne porządki nie muszą być dla nikogo męczarnią, jeśli się odpowiednio do tego zabierzemy. Wiadomo, że kilka razy w roku trzeba zrobić generalne porządki, jednak codzienne czyszczenie podłóg czy mebli można bez problemu ogarnąć bez naginania czasoprzestrzeni. Codzienne sprzątanie wytwarza w nas fajny nawyk, który z powodzeniem możemy praktykować przez całe życie. Codzienne porządki powinny być dla każdego z nas rytuałem, a nie tylko przykrą sprawą, z którą musimy się mierzyć. Z całą pewnością pomogą nam w tym nowoczesne rozwiązania. Niedawno natrafiłyśmy na jedno z nich. Mowa oczywiście o iRobot.

Nowoczesne rozwiązania – iRobot

Podczas przeglądania stron internetowych można trafić na jakąś nowość, ciekawostkę. Tak właśnie stało się podczas przeglądania m.in. strony irobot.pl Okazuje się, że iRobot podobno sam wykrywa brud, sprząta wśród krawędzi i na narożnikach, swobodnie nawiguje. Ponadto sprząta podłogę w trzech etapach. Za jednym razem może pracować do 120 minut, można także włączyć historię sprzątania. Prawdą jest, że wygląda naprawdę bardzo obiecująco. Na razie jednak nie mamy w planach jego zakupu, więc musimy uwierzyć w to, co można przeczytać na stronie internetowej.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także