Trójmiasto uwielbiamy od wielu lat i zawsze bardzo chętnie tam wracamy. Mamy po co. Wciąż powstaje coś nowego. Co warto zobaczyć w Sopocie?

Co warto zobaczyć w Sopocie?

Co warto zobaczyć na Helu?

Restauracje, do których wciąż chętnie wracamy

Gdzie na burgery?

Uwielbiamy Trójmiasto!

Jeśli jesteś naszym stałym czytelnikiem to z całą pewnością wiesz, że uwielbiamy Trójmiasto. Wszystko zaczęło się kilka lat temu na studiach, kiedy to wpadłyśmy na ciekawy pomysł robienia sobie co rok zdjęcia z gdańskim Neptunem. Nie uwierzysz, ale od lat trzymamy się planu i mamy takie fotki! Z całego Trójmiasta bardzo lubimy Gdańsk, ale chętnie wpadamy też do Sopotu. Wszystko za sprawą spotkań A może nad morze z książką? i pysznych burgerów z SurfBurger w Sopocie. Ich dania są naprawdę pyszne i byłybyśmy skłonne przejechać pół Polski, byle by tylko ich skosztować. To chyba o czymś świadczy, prawda? 🙂

Co warto zobaczyć w Sopocie?

Muzeum Figur Woskowych w Sopocie – powstało całkiem niedawno, wstęp jest bardzo drogi. Chyba 20 złotych za osobę dorosłą i 15 za nastolatka, ale prawdą jest, że jest na co popatrzeć. Nie żałujemy wydanych pieniędzy.

Co warto zobaczyć w Sopocie?

Grodzisko w Sopocie – po iluś latach w końcu udało nam się tutaj dotrzeć i wcale nie żałujemy, że tu trafiłyśmy. Szkoda nam jedynie tego, że stało się to tak późno, bo miejsce jest naprawdę świetne!

Co warto zobaczyć w Sopocie?

Latarnia morska w Sopocie – kolejne miejsce, znajdujące się przy głównym deptaku. W czasie naszej wizyty każdy dostawał jeszcze dyplomik z okazji wejścia na wieżę.

Co warto zobaczyć w Sopocie?

Molo w Sopocie – w niektóre miesiące wstęp jest darmowy, więc jeśli nie chcecie przepłacać, warto wyczekać odpowiedniego momentu.

Co warto zobaczyć w Sopocie?

Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie – znajduje się w centrum miasta, jest tam sporo obrazów, bardzo nam się podobało w tej galerii.

Co warto zobaczyć w Sopocie?

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także