Lubimy zwiedzać bliższą i dalszą okolicę. Nie ma się czemu dziwić, że w końcu dotarłyśmy aż tutaj. Co warto zobaczyć w lubuskim?

Co warto zobaczyć w lubuskim?

Średnica kół samochodowych

Ślady Marii Konopnickiej w Suwałkach

Giżycko – idealne na weekend

Wycieczka do Gorzowa Wielkopolskiego

Do Gorzowa Wielkopolskiego chciałyśmy dojechać już od kilku ładnych lat. Nie jest to od nas znowu aż tak daleko, by nie dać rady się tam dostać. Wciąż jednak coś stawało nam na drodze. Pewnego dnia postanowiłyśmy jednak chwycić byka za rogi i w końcu tam pojechać. Tak się złożyło, że potem jechałyśmy w dalszą podróż, więc nie miałyśmy jakoś bardzo dużo czasu na zwiedzanie. Najważniejsze obiekty w mieście jednak udało nam się zobaczyć. Ciekawy, co warto zobaczyć w lubuskim?

Co warto zobaczyć w lubuskim?

Gorzów Wielkopolski – bardzo podobało nam się w Muzeum im. Jana Dekerta w tym mieście. Jest to dość spory kompleks, na którego zwiedzanie należy sobie zarezerwować odpowiednią ilość czasu. Z chęcią przespacerowałyśmy się Bulwarem Nadwarciańskim, wybrałyśmy się też do Muzeum Lubuskiego, gdzie bardzo podobała nam się wystawa poświęcona wykopaliskom archeologicznym. Nie zabrakło czasu na poszukanie kilku murali, czy wizytę w Parku Wiosny Ludów. Zjadłyśmy także całkiem smaczny posiłek i tak nasycone ruszyłyśmy do Szczecina, ale to już inna historia. Gorzów Wielkopolski odwiedziłyśmy już kilka lat temu. Od tamtej pory na pewno wiele się tam zmieniło, tak więc mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś dane nam będzie tutaj wrócić na dłużej. Jeśli lubicie ładne miasta, to to także powinno Wam przypaść do gustu.

Co warto zobaczyć w lubuskim?

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także