Planujecie urlop nad morzem? A może jesteście ciekawi, co warto zobaczyć w Krynicy Morskiej i okolicach? Zapraszamy na przegląd sprawdzonych miejsc.

Co warto zobaczyć na Helu?

Zamek w Malborku

Muzeum Figur Woskowych w Sopocie

Kolonie nad morzem

Dla dzieci, mieszkających w centrum lub w górach, kolonie nad morzem na pewno są nie lada przeżyciem. Tak samo pewnie będzie w przypadku wyjazdu z rodzicami. Maluchy i młodzież najchętniej sporo czasu spędzali by nad wodą, co jest w pewien sposób zrozumiałe. Warto zadbać wtedy o najwyższe normy bezpieczeństwa, by z wakacji wrócić w takim samym ilościowo składzie. Kąpiele w morzu są przyjemnością, ale przez cały dzień nie można zajmować się tylko tym. Warto sprawdzić, jakie ciekawe miejsca znajdują się w okolicy i poświęcić im trochę wolnego, wakacyjnego czasu. Co warto zobaczyć w Krynicy Morskiej i okolicach? Zapraszamy na przegląd sprawdzonych miejsc.

Co warto zobaczyć w Krynicy Morskiej i okolicach?

Latarnia morska w Krynicy Morskiej – bardzo ciekawa atrakcja w cenie kilku złotych. Z dworca autobusowego można tam dojść w kilkanaście minut. Wejście na samą górę nie jest bardzo męczące.

Muzeum Zalewu Wiślanego w Kątach Rybackich – jedyne takie miejsce w okolicy, jeśli nie w całym kraju. Jeden dzień jest darmowy, więc warto się o to rozpytać. Tuż obok znajduje się Informacja turystyczna.

Ośrodek Wypoczynkowy ,,Panorama” w Kątach Rybackich – położony na uboczu, do najbliższego sklepu jest 30 minut pieszo. Jeśli lubicie takie odludne miejsca ze sporym terenem do biegania, boiskiem do zabawy i smacznym jedzeniem, to Wam się tutaj spodoba.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także