Co warto zobaczyć w Karpaczu? Miasto ma wiele do zaoferowania i tylko od nas zależy, na co skusimy się w pierwszej kolejności. Które z tych atrakcji już odwiedziłeś?

Co warto zobaczyć w Karpaczu?

 99 miejsc, które warto zobaczyć w Polsce i za granicą

 Park Miniatur Dolnego Śląska w Kowarach

 Interaktywne muzea w Polsce

Wycieczka do Karpacza

Karpacz odwiedziłyśmy chyba z 4 lata temu i od razu nam się tam bardzo spodobało. Po raz pierwszy wybrałyśmy się tak daleko na południe Polski. Korzystając z okazji jadłyśmy w restauracji Wiszące Tarasy w Karpaczu, w której jedzenie było bardzo smaczne i stosunkowo tanie. Z biur podróży korzystałyśmy z oferty Biura turystycznego Śnieżka, dzięki któremu wybrałyśmy się do Ardspach i Drezna.

Co warto zobaczyć w Karpaczu?

 Muzeum Konsol Gier Video – miejsce znajdujące się nieco poza ścisłym centrum miasta, jednak bardzo ciekawe. Jeśli kojarzycie grę Mario, koniecznie do niego wstąpcie.

Co warto zobaczyć w Karpaczu?

 Świątynia Wang żeby się do niej wspiąć, trzeba się nieźle namęczyć. Na szczęście do pewnego momentu można dojechać samochodem, co jest sporym ułatwieniem.

Co warto zobaczyć w Karpaczu?

 Muzeum Zabawek – kolejna ciekawa atrakcja miasta. Z racji tego, że lubimy tego typu miejsca, to także znalazła się na naszej liście miejsc do odwiedzenia. Nie żałujemy, że się tam wybrałyśmy.

Co warto zobaczyć w Karpaczu?

 Karkonoskie tajemnice – świetne miejsce nie tylko dla dzieci. Sporo tutaj kolorów, zadań. Można także wysłać do siebie internetową pocztówkę.

Co warto zobaczyć w Karpaczu?

 Muzeum Techniki i Budowli z klocków Lego oraz wystawa klocków Lego w Karpaczu – podczas naszej wizyty były czynne oba miejsca. Fajnie, jeśli uda Wam się zajrzeć choć do jednego z nich. Miłośnicy Lego będą zachwyceni.

Co warto zobaczyć w Karpaczu?

 Muzeum Sportu Turystyki w Karpaczu – kolejne ciekawe miejsce w tym mieście. Do zwiedzania jest kilka sal, więc warto tutaj zajrzeć, gdy starczy Wam czasu.

Co warto zobaczyć w Karpaczu?

 Park Bajek – do teraz oprócz bardzo ciekawych bajkowych wystaw, wspominamy zjazd pontonem, który dostarczył nam nie lata wrażeń.

Co warto zobaczyć w Karpaczu?

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także