Co warto zobaczyć w Janowcu? Miasto to przede wszystkim Magiczne Ogrody, do których ciągną ludzie z całej Polski, ale także zamek połączony z dworkiem.

Co warto zobaczyć w Janowcu?

 Co warto zobaczyć w Chełmie?

 99 miejsc, które warto zobaczyć w Polsce i za granicą

 Polecane noclegi w województwie lubelskim

Wyjazd na Lubelszczyznę

Może już wiesz, że mieszkamy w okolicach Gniezna. Wyprawa na Lubelszczyznę wiąże się dla nas z daleką podróżą i sporymi wydatkami. Kilka lat temu jednak udało nam się tam w końcu dotrzeć. Zawsze staramy wyszukiwać się ciekawe miejsca, dlatego oprócz Lublina, Zamościa, Nałęczowa, czy Kazimierza Dolnego postanowiłyśmy wpaść m.in. do Janowca. Słyszałyśmy, że jest tam spory park rozrywki, ale to co zobaczyłyśmy przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Ciekawy, co warto zobaczyć w Janowcu?

Co warto zobaczyć w Janowcu?

Co warto zobaczyć w Janowcu?

 Magiczne Ogrody – duży kompleks rozrywkowy, w którym można spędzić dzień od otwarcia aż do zamknięcia. Bilet kosztuje chyba ok. 40 złotych od osoby, więc wcale nie jest tam tanio. Warto więc zarezerwować sobie na tę atrakcję jak najwięcej czasu, bo jest tego warta. Nam udało się spędzić tam kilka godzin i byłyśmy naprawdę zachwycone. Teren jest rozległy, więc trzeba się sporo nachodzić, ale atrakcje czekają na nas na każdym kroku. Są głównie przeznaczone dla dzieci, ale dorośli też znajdą tam coś dla siebie.

Co warto zobaczyć w Janowcu?

 Zamek i dwór – stosunkowo blisko od centrum rozrywki znajdują zamek i dwór w Janowcu. Na obie atrakcje kupuje się bilet łączony. Najpierw zwiedza się zamek, a następnie kawałek przechodzi się do dworku. Podczas naszej wizyty w Janowcu trwał akurat jakiś festyn, więc tym bardziej było ciekawie.

Co warto zobaczyć w Janowcu?

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także