Inowrocław to ładne miasto, choć droga z dworca na Rynek jest dość daleka 🙂 Mimo wszystko warto się tam wybrać, by podziwiać zabytki się tam znajdujące i dobrze zjeść. Co warto zobaczyć w Inowrocławiu?

Co warto zobaczyć w Inowrocławiu?

 Muzeum im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

 Królowa Jadwiga w Inowrocławiu

 Stara Apteka w Inowrocławiu

Co warto zobaczyć w Inowrocławiu?

 Migawki z Inowrocławia

Migawki z Inowrocławia to zdjęcia miejsc, które warto zobaczyć w tej uzdrowiskowej miejscowości. Są to miejsca, które można zobaczyć nieopatrznie, spacerując uliczkami Inowrocławia.

Co warto zobaczyć w Inowrocławiu?

 Róże, Fiołki i Aniołki

Restauracja z wieloma zasłużonymi nagrodami. Bardzo duże, smaczne, sycące porcje w niskiej cenie. Nie bez powodu lokal ma mnóstwo gości. Inowrocławianie i przyjezdni wiedzą, że można tam dobrze zjeść, nie zostawiając majątku.

Co warto zobaczyć w Inowrocławiu?

 Stara Apteka

We wpisie zobacz to w Inowrocławiu nie mogło zabraknąć restauracji Stara Apteka. Znajduje się niedaleko Solanek i jest naprawdę smacznym miejscem, które warto odwiedzić. Szczególnie polecamy sakiewki z warzywami i danie dla dzieci – nuggetsy z frytkami i surówką.

Co warto zobaczyć w Inowrocławiu?

 Muzeum Jana Kasprowicza

Muzeum Jana Kasprowicza to miejsce, które warto odwiedzić. Cena biletu może wydawać się dość wysoka, jednak warto. Do zwiedzenia mamy trzy poziomy. Nie jest to miejsce tylko ze zbiorami poety. Znajdują się także różne wystawy, które warto zobaczyć.

Co warto zobaczyć w Inowrocławiu?

 Solanki

Miejsce obowiązkowe dla każdego podróżnika. To właśnie tam można pooddychać uzdrowiskowym powietrzem, zwiedzić park, niedawno otwartą Palmiarnię, ogrody papieskie i zapachów. Można tam z powodzeniem spędzić kilka godzin.

Co warto zobaczyć w Inowrocławiu?

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl 

Zobacz także