Catering dobry na wszystko. Sprawdzi się w naprawdę wielu sytuacjach – impreza rodzinna, urodziny, ślub, Wigilia. Z nim takie dni są nam niestraszne.

Catering jest dobry na wszystko

 Sałatka owocowa z sosem ananasowym i miodem

 Stół szwedzki w ośrodkach wypoczynkowych

 Zapiekanka makaronowa z marchewką, groszkiem i kukurydzą

Stanie przy garach to już przeżytek

Jeszcze kilkanaście, czy kilkadziesiąt lat temu rodziny były naprawdę wielodzietne i nie miało na to żadnego wpływu 500 +. Niejednokrotnie zdarzało się więc, że na większych imprezach do stołu zasiadało nawet 20-30 osób! Tyle gości to my miałyśmy na Komunii, a i do przygotowania jedzenia wynajęte były kucharki. W rodzinach wielodzietnych nie do pomyślenia było, by to pani domu wszystkiego nie ogarnęła sama. Na szczęście mamy XXI wiek i stanie przy garach dla wielu osób staje się już powoli przeżytkiem.

Catering na imprezie

Cateringi coraz częściej pojawiają się nie tylko na spotkaniach firmowych, ale także urodzinach, czy Wigilii. Ludzie stają się wygodni i wychodzą z założenia, że skoro coś jest tanie to można sobie na to pozwolić, nie tracąc przy tym energii. Słyszałyśmy o osobach, które obiady jedzą tylko z cateringu, gdyż uważają, że wychodzi to bardzo korzystnie cenowo. Aż tak daleko byśmy się nie posuwały, jednak nie ukrywamy, że dobry catering czasem jest na wagę złota. Jest to o tyle fajna opcja, że można dobrać dania pod gust swój i gości i każdy będzie zadowolony. Nie musimy też nakupić nie wiadomo ile, drobny poczęstunek w zupełności wystarczy.

Smacznie i w miarę tanio

Podczas przeglądania stron z cateringiem natrafiłyśmy na stronę https://cateringowy.com, która oferuje desery, przekąski, sałatki, kanapki. Są także przygotowani na szkolenia, konferencje, czyli to, z czego najwięcej firm obecnie korzysta. Ceny, naszym zdaniem, są całkiem przystępne, biorąc pod uwagę, że nie musimy się wcale napracować. Warto zamówić na początek coś na próbę i sprawdzić, czy ich dania są smaczne. Warto popytać także znajomych, co sądzą akurat o tej warszawskiej firmie. Pamiętajcie, catering jest dobry na wszystko.

*zdjęcie pochodzi ze strony

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także