Cafe Puck w Pucku to kawiarnia, znajdująca się w miejscu noclegowym Willa Puck. Można tutaj zjeść pyszne desery. Dla gości hotelowych w piwnicy są serwowane także śniadania.

Cafe Puck w Pucku

Co warto zobaczyć w pomorskim?

Park Przyjaźni w Pucku

Szpitalik w Pucku

Niepozorne miasto blisko Trójmiasta

Mamy wrażenie, że całe nagromadzenie turystów skupia się przede wszystkim w Trójmieście i większych miastach. Mało kto zagląda do niedocenianego Pucka. Miałyśmy okazję być tutaj dwa razy w życiu, jednak jesteśmy przekonane, że na pewno z przyjemnością jeszcze tutaj wrócimy. Wszędzie jest blisko, ceny przystępne, naprawdę jest co robić przez jeden-dwa dni. Ostatnio skusiłyśmy się na nawet na nocleg w Willi Puck. Dziś chcemy Wam opowiedzieć o ich części gastronomicznej.

Cafe Puck w Pucku

Cafe Puck w Pucku

Cafe Puck w Pucku

Cafe Puck w Pucku

Cafe Puck w Pucku

Cafe Puck w Pucku znajduje się dosłownie kilka kroków od rynku. Jak nazwa wskazuje, jest to kawiarnia z ciastami, deserami i lodami. Te ostatnie miałyśmy okazję skosztować i są naprawdę przepyszne. Jako ciekawostkę dodamy, że w piwnicy budynku serwowane są śniadania dla gości hotelowych w formie szwedzkiego stołu. Jeśli więc nie wiecie gdzie spać, czy się stołować, to Cafe Puck w Pucku będzie dla Was odpowiednie. Spory luksus, duży wybór dań – naprawdę bardzo nam się tam podobało.

Cafe Puck w Pucku

Cafe Puck w Pucku

Cafe Puck w Pucku

Gdzie warto zjeść w Pucku?

Jeśli chodzi o część deserową, to już wiecie gdzie się udać. Z restauracji obiadowych serdecznie polecamy Wam Pierogarnię Mąka i Woda, w drugą stronę od rynku. Jest tam bardzo kameralnie, ceny są przystępne, porcje duże. Miałyśmy okazję skosztować 4 rodzaje pierogów i dwa naleśniki. Nie da się ukryć, że dania były tak pyszne, że zniknęły w mgnieniu oka.

Cafe Puck w Pucku

Cafe Puck w Pucku

Cafe Puck w Pucku

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także