Bycza Buła w Gnieźnie (ul. Chrobrego 1) znajduje się na Rynku gnieźnieńskim. Jest to pierwsza burgerownia w mieście, co bardzo nas cieszy.

Bycza Buła w Gnieźnie

 Taka Karma w Gnieźnie

 Punkt widokowy w Gnieźnie

 Za drzwiami w Gnieźnie

Położenie lokalu Bycza Buła w Gnieźnie

Całość znajduje się właściwie w letnim ogródku. Co prawda, poinformowane przez kelnera, że w lokalu też znajdują się miejsca siedzące, wybrałyśmy się tam. Doliczyłyśmy się kilku miejsc siedzących, na zasadzie ławy i krzeseł. Nawet nie ma jak usiąść ze znajomymi. O wiele lepiej sytuacja przedstawia się w ogródku letnim, gdzie znajdują się stoliki i wygodne krzesła. Wszystkie burgery są z wołowiną. Przydałaby się jakaś wersja dla wegetarian lub tych, którzy po prostu nie jadają tego typu mięsa. Na szczęście można poprosić bez, w tej samej cenie. Wcale nie liczymy na jakieś zniżki. Po prostu chcemy zjeść to, co lubimy.

Bycza Buła w Gnieźnie

Bycza Buła w Gnieźnie

Bycza Buła w Gnieźnie

Nasz wybór burgerów w Bycza Buła w Gnieźnie

Skusiłyśmy się na Klasyczną bułę (grillowana wołowina, ogórek, pomidor, sałata, cebula czerwona). Całość bardzo smaczna. Do tego bułka była posmarowana dwoma sosami – jeden pomidorowy, drugi chyba majonezowy. Burger sycący, można się najeść. Jedyne zastrzeżenie mamy do żylastego pomidora, którego po prostu nie dało się zjeść. Drugi zestaw to Serowa buła (grillowana wołowina, ogórek, pomidor, sałata, dor blue, mozarella, cheddar, cebula czerwona, frytki stekowe lub klasyczne, sałatka colesław, sos do wyboru). Burger smaczny, jednak jak dla mnie było tam za dużo produktów, ledwo można to było zmieścić w buzię 🙂 Sałatka bardzo drobno pokrojona, delikatna. Frytki zdarzało mi się jadać lepsze.

Bycza Buła w Gnieźnie

Bycza Buła w Gnieźnie

Bycza Buła w Gnieźnie

Czy  Bycza Buła w Gnieźnie sprawdzi się na spotkanie ze znajomymi?

Podsumowując, miłe miejsce na spędzenie czasu ze znajomymi, sycący obiad. Ceny są dość przystępne, biorąc pod uwagę jakość i ilość dania. Warto pomyśleć o jakimś wegetariańskim daniu. Lokal oferuje także dowóz swoich dań. To bardzo dobra opcja dla tych, którzy do lokalu mają zbyt daleko.

Bycza Buła w Gnieźnie

Bycza Buła w Gnieźnie

Bycza Buła w Gnieźnie

Bycza Buła w Gnieźnie

Bycza Buła w Gnieźnie

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także