Szczerze przyznamy, że góry nigdy nas nie pociągały pod względem ich eksplorowania, chodzenia po nich, wspinania się. Zawsze kojarzyło nam się to ze sporym zmęczeniem. Niemniej jednak, Beskidzki Raj w Stryszawie jest miejscem, które chętnie byśmy odwiedziły.

A może wypad w Beskidy?

 Wystawa figur woskowych w Krakowie

 Migawki z Krakowa

 Park Decjusza w Krakowie

Zakopane w 5 klasie szkoły podstawowej…

Zakopane po raz pierwszy i jak na razie ostatni odwiedziłyśmy w wieku 11 lat i na tym zakończyłyśmy naszą podroż w tamte rejony. Wybrałyśmy się tam wówczas z wycieczką szkolną i z tego co pamiętamy był to dość przyjemny wyjazd. Niemniej z okolic Gniezna droga do Zakopanego jest bardzo długa, a do niedawna nie było tam możliwości dojechania pociągiem. Musiałyśmy więc odłożyć nasze plany na później. Niemniej jednak, za kilka lat na pewno tam wrócimy.

A gdyby tak…

… zamieszkać w hotelu Beskidzki Raj w Stryszawie (http://www.beskidzkiraj.com/), który znajduje się 75 kilometrów od naszego miejsca docelowego?* Z chęcią wyskoczyłybyśmy tam na jeden dzień, a korzystając z bliskiej odległości do innych miejscowości, z ogromną przyjemnością wróciłybyśmy do Krakowa, żeby zwiedzić jeszcze inne miejsca warte uwagi. Mogłybyśmy się też wybrać do Wisły, gdyż nigdy tam nie byłyśmy, a słyszałyśmy, że to piękne tereny. Jak już wspomniałyśmy, na pewno nie wybrałybyśmy się na chodzenie po górach, ale w mieście jest też jedno bardzo ciekawe miejsce – wieża widokowa.

Inne atrakcje Stryszawy

Gdy zamieszkamy w Hotelu Beskidzki Raj, będziemy mogli skorzystać oprócz przysługujących nam posiłków także z innych atrakcji tego miejsca. Nas najbardziej zainteresowało mini ZOO i sądzimy, że nie jesteśmy w tym odosobnione. Zwierzęta to coś, co przyciągnie zarówno młodszych, jak i starszych gości hotelowych. Dla znudzonych zwiedzaniem Hotel przygotował też atrakcje na miejscu – grę w piłkarzyki, kręgle, paintball, korty tenisowe. Na brak zajęć w nielicznych wolnych chwilach nie będzie więc można narzekać. Wydaje nam się, że Stryszawa jako baza wypadowa nada się idealnie, gdyż w ciągu kilku dni spokojnie odwiedzimy też inne miejscowości, mając możliwość powrotu do naprawdę pięknego miejsca.

A może wypad w Beskidy?
A może wypad w Beskidy?
 * lokowanie produktu

Zobacz także